SIA"VRV Celtniecība" - nemaksā algu

Nesaistieties ar šo organizāciju, direktors ar savu dēliņu strādā tikai uz sevi, IT darbinieki tiek naodarbināti 14 stundas un algu pie atlaišanas neizmaksā.Drausmīga kadru mainība, neviens nevar izturēt zemisko apiešanos strādnieki algu saņem reti, vai ar nokavēšanos.

J

D Dana 11.12.2008

Vaks!Paldies par info!!Ilgaku laiku redzu, ka mekle cilveku, kurs uz saviem pleciem ''vilktu''gan lietvedibu, gan personala vadibu utt.. amata pienakumu aprakstam sakumu redz, beigas-ne.
2 x jau bija velme uzrakstit:ko pieprasat-skaidrs, bet ko piedavajat preti par sadu zinasanu, iemanu daudzumu-redzet nevar...tad nu skaidrs, kapec tie sludinajumi ir-vai nu neviena/-s nevar un negrib par neadekvato samaksu veikt sos pienakumus, vai nu vinus(potenc. darba devejus neviens ''neapmierina''(jo visi tiek uzskatiti par lo...).Fui!Tagad noteikti nerakstisu uz turieni, jo darba devejs, kurs noniecina savus darbiniekus, nav manis cienigs!
Paldies!

E elvis 12.01.2009

stradaju tur 5 menewus bet algu laicigi sanemu tikai pirmo menesi direktors loti slikts cilveeks

I Ināra 29.01.2009

Vai gadījumā dirktors ir Vladimir Anisimov. Kaut kads ļoti pazīstāms firmas nosaukums?

I Ināra 29.01.2009

Vienu brīdi gandrīz neaizgāju uz turieni strādāt. nezinu kaut kā pēdējo brīdi pārdomāju. Direktors solija zelta kalnus ja labi strādāsi. Bet nu izradas īstais muļķis. Viltīgs cilvēks.

J Jūris 12.02.2009

Jā, tauta, situācija tagad ir grūta visiem, taču ja nestrādāt, bet viens otru kritizēt, labāk nebūs. Naudu ir jāpelna, bet nopelnīt var tikai ar d-a-r-b-u! Ja gribi izdzīvot, tad būs jāpapūlējas.
Zinu „VRV Celtniecība” darbu, profesionāļi. Ja tagad visi strādātu kā viņi, tad mēs visi nebūtu tur, kur esam nonākuši.

A Aigars 12.02.2009

Vienmēr būs cilvēki kuri strādā un kuri tikai runā(un šņabi dzer)
VRV celtniecība. Es arī zinu tādus. Ja būtu vairāk tādu, tad gan jumti netecētu, gan sienas neplaisātos.

а Александр 21.02.2009

Отличная команда!
Всегда найдутся те, кто приходит на работу пить кофе с печенюшками, а потом удивляются, почему к ним такое отношение.

R Ricardo 23.02.2009

Ieraudzīju sludinājumu www.ss.lv par VRV Celtniecība izsludināto tāmētāja konkursu. Pats jau būvniecībā strādāju 3 gadus, lielski protu tāmēt, vadīt mārketgina projektus, objektu detaļu plānojumu izstrādes projektus, zinu sešas valodas. Man bija interesanti uzzvanīt šai firmai un pajautāt vienu vienīgu lietu, iepriekš izklāstot savas plašās spējas, un jautājums bija tāds: "Vai jūs variet piedāvāt konkurētspējīgu atalgojumu šai piedāvātajai pozīcijai", nebrīnieties :D bet telefonā bija klusums kādu labu brīdi sekundes 20-25, tad man atbil ar to, ka man vajag atsūtīt savu CV un tad var domāt :)) šķiet, ka ja jau reiz cilvēki negatīvi izsakās par šo uzņēmumu, es pat CV savu viņiem netaisos sūtīt. Drīz tās mazās, bezperspektīvās un krāpnieciski noskaņotās firmeles, apsprāgs tā kā mušas.

A atis 02.03.2009

Es arī redzēju ss.lv sludinājumu uz inženiera vakanci.
Sludinājuma teksts ir maigi izsakoities neadekvāts!
Rodas iespaids, ka rakstītājs absolūti neorientējas būvniecības sfērā.
Netaisos uz šo darbu pieteikties:)