SIA"Veiss u2" centrāldtirgus autostāvvieta - nepamatots sods

Aizbraucu uz Spīķeru slidotavu paslidot un atnākot atpakaļ saskāros ar nepatīkamu sodu. Vakarā pēc 18:20 novietoju mašīnu centrāltirgus autostāvvietā, protams ap to laiku visi zaļie vīriņi kas iekasē naudu jau vairs nav. Nekādi noteikumi autostāvvietas tuvumā nav. Izkāpjot no mašīnas vēl paskatījos apkārt vai nav iespējas samaksāt, kuras tur nebija. Nodomāju, ka ja tirgus slēgts, tad arī nestrādā. Nav ne automātu, ne zīmju nekā.
Izrādās kamerās vērojuši mani un visu redzējuši, kur eju u.t.t. Tiklīdz aizgāju atnāca uzlika brīdinājumu un pēc 30 min. sodu. Sajūta kā reketā, pagaida kamēr vadītājs aiziet un žigli sodu virsū.
Zvanīju un prasīju kāpēc tā, nav kur samaksāt, neviena nav, taču sodu uzliek gan. Viņi teica, ka redzējuši visas manas darbības, taču naudas iekasētājs ir aizkavējies un nevarējis paspēt paņemt naudu. Kā arī nav varējis pabļaut, vai arī atrast mani, jo viņi precīzi paši pateica kur aizgāju un cik ilgi kur biju. Kamerās visu vērojuši.
Reāli piebraucu, pasēdēju mašīnā, izkāpu ārā un vēl apskatījos apkārt, neviena nav. Pie tam mēs bijām divi.
Nav bijis nodoms nemaksāt. Pie tam poaskatījos arī mobilly, kuru lietoju un tur tādas stāvvietas nav.

Iesaku uzmanīties tiem, kuri liek mašīnas centrāltirgus rajonā. Kam samaksāt nebūs, bet sodu vienalga var dabūt. Un info par darba laikau vai ko tādu arī nav.
Sodu nomaksāju un diemžēl laika ietaupīšanas dēļ iet garo iesniegumu ceļu neeju.
Cerams šis palīdzēs kādam izvairīties no nepamatota naudas soda.

J

B borzijs 23.04.2014

man bija piedzīvojums ar dubulsodu. kamer aizgāju nomaksāt uz banku sodu par vienu plāksteri no Rīgas Satiksmes par stāvēšanu maksas stāvvietā. Atnācu atpakaļ pie mašīnas...skatos...vēl viens rozā plāksteris ! Tad jau sanāk, ka dienas garumā tas pirmais plāksteris neder ! Tad jau sanak, ka piemēram tramvajā ar soda talonu nevar turpināt ceļu ! Arī tad var otrreiz dabūt sodu ! Tie idiotiskie kontrolieri, naudas kāsēji.