SIA"UTS"

Purvciema un Pļavnieku iedzīvotājus gribētu brīdināt nesaistīties ar doto firmu,kas uzstāda logus.Vēl pagājušā gadā viss bija normāli,bet šogad viņi absolūti neievēro nekādus termiņus un apkalpošanas kultūra ir zem jebkuras kritikas.Pastāvīgas atrunāšanās un neierašanās sarunātajā laikā pat nebrīdinot.Labie meistari no viņiem jau ir aizgājuši,bet palikuši tikai "halturšiki".

A ALNIS 20.09.2006

Ja firma uzskata,ka jūlijā pasūtīti un vēl līdz šim laikam līdz galam neapstrādāti logi ir normāli,tad bez vārdiem.Pagājušajā gadā vienas dienas laikā tika ielikti trīs logi un balkona durvis un veikta gan ārējā,gan iekšējā apdare.Pie tam viss bija kvalitatīvi un bez pretenzijām mēneša laikā.Tā ka nevajag cilvēkiem kārt makaronus uz ausīm par jūsu labo firmu!

J Jeļena 21.09.2006

Jesli jestj kakije-to pretenziji k firme- jestj telefon(Ot svoih objazatelstv echo ne otkazivalisj)Sistema naruzhnoj otdelki bivajet dvuh vidov:1)shpakljovka2)ugolki(odno s drugim nesovmestimo)!

R rubi 02.01.2007

vairaak kaa 4 meeneshi ir pagaajushi, kopsh aleksandrs doncovs - SIA "UTS" sola uzstaadiit logus!!! un njua jau 2007. gads, bet shis veel sola!! gan jau kaadreiz pamatiigi uzrausies!

N Nata 25.01.2007

Eto bespredel!!! Mi toze tak popali! Zakazali, dali avans! I teperj vsjo zdjom! Napisali zajavlenie i ni4ego! Pustie obesanija!A. Doncov moraljnij urod!

S Saulite 30.01.2007

Uzmanību, uzmanību!!! Neticiet SIA "UTS" logu uzstādītāju firmai no Slokas ielas 144!!!!! No manis iekasēja iepriekšēju - daļēju iemaksu par logiem, bet... mānījās mānījās, kamēr aizbraucot uz vietas noskaidrojās, ka firma itkā bankrotējusi - firmu pārņemot cits apsaimniekotājs. Neuzticieties arī šim - visi krāpnieki - paņēma lielu summu 160Ls drošibas naudu, bet galā čiks. Lūdzu neiekrītiet! Ar šo firmu nekādā ziņā neielaidieties! TIE KRĀPNIKI UN NAUDAS ZAGĻI, citādi taču jaunais saimnieks, kurš pārņem pilnvaras nokārtotu vecos rēķinu un tad sāktu darboties. KRĀPNIEKI! UZMANĪBU! UZMANĪBU! Citādi jums draud mans uzticēšanās liktenis un zaudēta nauda - pirmā iemaksa 160 Ls. SIA "UTS" sola uzstaadiit logus!!! un njua jau 2007. gads, bet shis veel sola un mānās!!