SIA"TECHNONET"

Lietoju viņu internet pakalpojumus jau 1 gadu. Internets bieži pazūd un dažkārt ir jāgaida pat vairākas dienas līdz viss tiek savests kārtībā. Klientu apkalpošana sūdīga un dažkārt ir vairākas reizes jāpārzvana ja vēlies lai kautkas tiktu salabots laicīgi. Arī cenas paliek tās pašas, bet ātrums netiek palielināts!Visā visumā nekā labāka tur kur es dzīvoju nav, bet tākā nesen ir pieejams Apollo internets tad ir doma pāriet uz mDSL par kuru pagaidām nav dzirdētas tās pašas sliktākās atsauksmes ja nu vienīgi ātrums.PIRMS PIESLĒDZAT PIE VIŅIEM INTERNETU PĀRLIECINIETIES VAI NAV PIEEJAMS KĀDS LABĀKS PROVAIDERS!!!!

R reboot 27.02.2007

Technonet smird jau pa gabalu. Internets te ir te nav. Darbinieki loozeri un lameri.Pievērsiet uzmanību cenrādim :) tur ir cenas līdz xxx kbpsja ņem liidz 512kbps reāli ir daudz mazāk (uz pusi)brīvdienās par netu var aizmirst vispār kā tādu.PIRMS IZVēLēTIES TECHNONET pameklējiet vai nav pieejams kāds cits provaideris.

J Juris 04.03.2007

Lietoju "Technonet" tik tāpēc, ka cits nav pieejams. Ar to viss ir pateikts

H haha 09.03.2007

Nu jau, nu jau galīgākās muļķības, man viss čotka strādā, ja kaut kas nestrādā, pazvanu max. 2 h laikā nets ir kārtībā, parasti jau ātrāk viss ir sataisīts. Par smirdēšanu, ko tu ostīji Technonetu, ar kuru vietu tu domāji, pirms rakstīji??? Darbdienas vai brīvdienas, nets vienīgi rullē, bez nekādas pazušanas, un gaidīšanas, kā te daži loliki apgalvo!!! lolTECHNOnet ir ļoti labs provaideris!!! ;)

J Juris 16.03.2007

Tev 2h laikaa viss kaartiibaa,a no manas pieredzes man 5 dienas jau "labo"! Nu tie radiolinki vai kaa vinjus tur sauc tochna paslikti straadaa.Un tu bez lol kaut ko sakariigaaku jeedz pateikt?

N none 19.06.2008

Vai tiešām ir tāda situācija, ka nav iespējams pieslēgties pie cita provaidera? Cik zinu Jēkabpils pusē ir vairāki provaideri un Zednets toč piedāvā radio pieslēgumu, ja kabeli nevar ievilkt. Cik esmu redzējis, tad viņiem viss ir akurāti sataisīts nevis ... kā Technonetam... "uz puņķiem".

Z zzzz 05.06.2009

Ar bezvadu datu pārraid laukos tiešām ir problēmas, dažkārt netu neatjauno pat 2 nedēļas. Laikam tehniskas problēmas ar raidītāju un dažām organizatoriskām lietām, ja reiz velkas tik ilgi. Protams, arī ieinteresētība nav liela, ja reiz tikai viens klients palicis bez interneta..
Arī laukos ir citas interneta iespējas, varbūt jāapaskata tās.

A aldis 01.04.2011

man kiegelu iela loti slikti iet internets

BRIVDIENAS KIEGELU IELA INTERNETS LOTI LENU STRADA VAIVISPAR NEIET

A aldis 01.04.2011

vispar slikts internets bet izveles nav

M Mārtiņš 22.10.2011

Kiegelniekā, ganajau čigaņugas vadus aprāvuši :D

F failman 02.02.2013

Jēkabpils novada laukos šis provaideris strādā vienkārši šausmīgi. It kā 6 MB pieslēgums, 12 Ls mēnesī, bet knapi 100 kbs var izspiest. Tas vēl būtu pieņemami, ja internets ik pēc 5-10 minūtēm nepazustu.