SIA"TAKA" - nemaksā

Niesaku strādāt šinī firmā.....ja vien nevelaties iet un lūgties katru nopelnīto latu(ko labākajā gadījumā sadalīs 5 daļās un VARBūt izmaksās)!Arī autoparks diezgan nolaists un sliktā stavoklī(ir gan sava remzona,bet taja valda neiedomājams bardaks).Protams ja Jums patīk caurām dienam atrasties garāžas un kaut ko pa velti knibināties tad tas ir priekš Jums!Arī loģistika klibo un ja Jums notiek kādas problēmas tad cerība ka kāds Jums atbildēs kaut vai uz telefona zvanu ir ļoti minimala!
Lai veicas!

G

A ampels59 31.05.2013

Piekritu, arī es strādāju un algu nesaņēmu pilnībā.Atieksme pret darbiniekiem ir sūdīga,
maigi izsakoties.

P Pekausis13 09.07.2013

Sveiki! Stradaju saja kompanija 5 gadus un esmu apmierinats. Kad nododu atskaiti man samaksa ir laika un apbizots neesmu. Nekepajos ar Dizelja pardoshanu tapec konfliktu ar prieksniecibu nav. Patiesiba tagad kad ir gruti ar darbu, mums mashinas nestav un ir darbs.

S saha1 09.07.2013

Колхозники, вы обстираете нормальную компанию. Я догадываюсь, кто писал ети пакости - расскажи - кто побыл контейнер и спрятался под больничном листом и работал уже в другом месте???- ЕЛМАРС ОЗОЛИНЬШ. Кто пропал неделю в Сигулде и тел. не поднимал, приехал полупустому- ГИНТС СМУКУЛИС, ТОТ САМЫ КАТОРЙ ЩАС ОБСТИРАЕТ НАШИХ ШЕФОВ!!! В гараже мы все герои, а на самом деле, перед тем как бросать камень, надо подумать, что сам сделал не так! Кстати плотят нармально и по честному!!!

G gintss 15.07.2013

man te draugi kuri ar aizbegusi no sis "labas''firmas pastastija ka man vards pieminets, tad nu nolemu es uzrakstit par savu pieredzi sini firma!braucot pedejo reisu uz krieviju es 3 dienas kravos Riga un 4 dienas sedeju muita...kad dispecerim jautaju lai uzzin cik man ilgi bus jased atbilde bij tulit uzzinasu...tas tulit bija pec 5 dienam kad man pirmo reiz atbildeja!(si nebut nav vieniga reize kad neviens nesteidzas atbildet uz telefona zvaniem utt., atbildot pec 2-3 dienam-citeju"man telefons bij pakritis zem gultas'')!ja tiesa es 2 dienas neatbildeju uz telefona zvaniem, bet man zvanija kaut kads man nepazistams cilveks un jautaja diezgan muljkigus jautajumus!(man nezvanija mans tiesais prieksnieks!)ja ieprieksejais komentetajs ir domajis ka es atbraucu no Krievijas ar pustuksam bakam tad vins specigi melo, jo atbraucot uz garazu mes gramatveza klatbutne nomerijam degvielas atlikumu bakas un tur bij viss ok!!!)sapratu ka sini firma nav ko meklet un pedeja menesa laika vismaz ar lielu lugsanos dabuju gandriz visu man neizmaksato algu, man neizmaksaja tik par pedejo reisu lai gan solijas(pagajusi 3 menesi)!neesmu ari sanemis ne aprekinu ne ko vairak!uzzskatu ka te ir nekorekta attieksme un viss balstas tik uz mistiskiem solijumiem!
mans komentars butu tads-labas firmas soferi nemainas un nebeg prom!!!(Es aizbegu un zinu vel 6 soferus kas menesa laika aizbega)

L liga1966 30.06.2014

Ja ta ir taisniba, par so firmu.Man radinieks nostradaja tur un nav lidz sim bridim sanemis par 3 reisiem, un ka te raksta nevajag degvielu tirgot, vins netirgoja.ta ka kurs te runa taisnibu un kurs apmelo tas ir tiesam jautajums.Nodod atskaites un gaidi algu-nekad laika nav izmaksats.Kad zvani, tad necelj pat klausuli-ka ta var pret darbinieku iztureties.Es pilnigi piekritu Gintss teiktajam.

D Damir 07.07.2014

Водители! Если у Вас возникают проблемы с управлением транспортных компаний, не выплачивают обещенные деньги, удерживают за непонятно что и прочие "неприятные" моменты, обращайтесь в личку: [slēpt]@inbox.lv
Расскажу о Ваших правах и посоветую место, куда обращаться за поддержкой и помощью.