SIA,,Rīgas ūdens.. - tīra krāpšanās

ANTIREKLĀMA sia,,Rīgas ūdenim,,. Sākās viss smuki CV,pieteikums, izsauca ļoti deru,bet pie darba līguma parakstīšanas ierakstīja 3.14 e/stundā?ĻOTI dievojās ka pārbaudījuma laikā(t.i.3.mēneši)500e uz rokas būs.Bet nekā piemānīja,vēl sāka stundas šmaukt augustā 16.stundas pazuda,septembrī 8.st.-pie sarunas ar priekšnieku tik viena atruna kompjūters kļūdījās.Tajā pašā laikā pieņēma jaunu puisi kurš no šī darba ne ko nejēdz tam stundas likmi ielika 4.10e/st. tik vēlāk kolēģi pateica ka tie visi esot ,,blatņiki,,un radi.Biju spiests uzrakstīt atlūgumu jo bojāt nervus dēļ šmaucējiem negribas 16.stundas tā un neapmaksāja.Valsts uzņēmums ,bet nevar salīdzināt ar ,,Latvenergo,,.Lūdzu neuzķeraties neejat uz šo kantori strādāt ja Jums nav tajā pazīstami priekšnieki jeb vēl ,kāds augstāks priekšnieks.

O Oskars 06.10.2018

Tā ir visur un tā vnm būs

Работяга 06.10.2018

Bija tadi pasa situacija valsts iestade, apsmaucu ar 100 erikiem kur alga karajas 500 erikiem, samaksaja 400 ejam skaidroties teica ka dators kludijies, tad vel neko nav pelnit plus smauca vispar neko sanemt uz rokas..

X xhxhxhxgxh 07.10.2018

Vai tik gadījumā nav tā ka Jūs esiet pamuļķis un vienkarši neprotiet skaitīt ?

V V.Ratnieks 07.10.2018

samaksája man par 16.st.sanák es skaitít máku,bet SIA,,Rígas údens,,neprot skaitít.