www.sudzibas.lv Sia"Ramata" nekvalatatīva produkcija

Sia"Ramata" - nekvalatatīva produkcija

Nopirku t/c "Prisma" mednieku desiņas no firmas "Ramata" cena 2,60 Ls kg nopirku 500g atnācu mājās domāju ēst bet biju saēdies citus labumus,neko ļaunu nedomāju ieliku leduskapī ar visu iepakojumu protams izdūru caurumiņus lai elpo un nesmok,un nebojājas.Nākamā rītā piecēlos,ehh domāju jāēd mednieku desiņas,bet nekā atvēru smaka briesmīga,baltas un glumas pat sunim bail bija dot.
Bet pa lielam šai firmai "Ramata" ir ļoti nekvalatatīva produkcija,neiesaku pirkt tikai zaudēsiet naudu.

Minesota 01.12.2012

Tāpēc jau sabojājās, ka iepakojumā uztaisīji caurumiņu :D

M memmesmeitiņa 01.12.2012

Un nav jau teikts, ka ražotāja vaina. eikalos visādi "brīnumi" mēdz ar precēm notikt.

A Andris Pluģis 02.12.2012

Nepiekritīšu šai firmai ir lielas problēmas ar kvalatatīvu produkciju:D No avīzēm taisa desas:D tad labāk pērciet
'Forevers'' viņiem vsmz svaiga un garšīiga produkcija:)

A andris62 05.02.2013

Tur produkcija ļoooti slikta, esmu tur strādājis.Gaļa gluma un jau zaļa, to laiž uz kūpināšanu.