www.sudzibas.lv SIA"Paraudi uz pleca man" Īsti jau nav par ko tautai cepties

SIA"Paraudi uz pleca man" - Īsti jau nav par ko tautai cepties

Labdien!
Esmu Ēvalds, savējie sapratīs, bet ne par to. Rodās jautājums, par to kādi putni perinās Jūsu un, dārgie, arī Jūsu galvaskausos, ja rakstiet par to, cik slikta attieksme vai cik nepareizi Jums viss tagad noticis, un to kā Jums tagad sliktumiņš uz sirsniņu spiež. Par to ka, kaut kā vienmēr neforši sanāk un visi visus kaut kā tā. Rakstot sūdzības ar piesmietās mājsaimnieces rūgtumiņu sirdī paliek labāk un, ja vēl koments kāds un domu briedis, tad jau vispār saulīte spīd. Bet nu labi tīri subjektīvi -viss šis pasākums krāna staipīšana vien sanāk. Varbūt pat ieteikums, lielākā daļa jau nav pat lauvu aiz riekstiem tā kārtigi raustījusi un savu problēmu risinājusi.
Ar cieņu
Vienmēr Ēvalds

A any 29.10.2008

Pats vispār saprati ko uzrakstīji?...krāniņa raustītājs:D:D

I inta 29.10.2008

Droši vien, ka pats tiešām nesaprata!

F FAKTS 29.10.2008

MAN PATIK, SUPER!

L Lepi 29.10.2008

Interesanti, lai saprastu jālasa vairākas reizes!!!

I ir labs 30.10.2008

Precīzi teikts, es arī šitos čīkstētājus nesaprotu... Nevajag paciest dažādas rupjības un neizdarības, ja Čili picā oficiante rīkojas cūcīgi, kas Jums liedz par to skaļi paziņot un nesamaksāt par ēdienu, pie kam sūdzēties, ka esat gaidījuši 1h kad atnesīs ēdienu, kas citu vietu maz, man, piemēram, nav laika tik ilgi gaidīt un es to arī nedarītu. Mīkstie!

A Anda 30.10.2008

warbuut cilweekam paliek wieglaak, kaa jau eewalds bij to noraadiijis:) bet paareejie war njemt weeraa to ka konkreetajaa vietaa kkas taads war notikt, protams slikta apkalposhana war buut pilniigi wisur, bet ja suudziibu ir daudz, tad jaaizdomaajaas. tikai wienu nesaprotu-kaapeec situaaciju newiens necenshaas atrisinaat uzreiz, bet ja naw iespeejas(autobusaa nelaipna konduktore), tad sho te suudziibu labaak iesniegt riigas satiksmes maajas lapaa. taa wismaz konkreti kkas tiks dariits-shaubos wai sho te lapu kaads no prieksniekiem lasa.

J jugu 30.10.2008

Uzskatu, ka šis saits ir pat ļoti labs tādā ziņā, ka te var smelties informāciju, piemēram, par ārstiem (pie kā neiet utt.). Un kur gan citur to varētu uzzināt, jo lielai daļai cilvēku draugi un ģimenes locekļi, kas kādu dakteri vai arī ko citu varētu ieteikt, paši ir izkaisīti pa visu plašo pasauli. Tad nu atliek internets.
Bet šī raksta autoram laikam nekad neviens tā kārtīgi dvēselē nav iespļāvis. Prieks par viņu!

E es 30.10.2008

Priekš kam, tad ir tāds saits, lai neviens tajā nerakstītu?Forši izveidojiet vēl kādu saitu priekš tam, lai neviens tajā nerakstītu...:)))

Z zorro 26.11.2008

man patiik ka ir saads saits!!