sia,,liauto,, - nemaksā

sia ,,Liauto,, (sūdzība)
enriko on Feb 6, 2012
nemaksa
Esiet uzmanigi kolegi talbrauceji stajoties darba SIA LIAUTO kuri piedava jums zelta kalnus tikai samaksu jums ilgi neredzet nosaukumu firmai vini maina gada 2 riezes bijusais Valauto,Valiauto utt lai veicas

iestājos darbā šajā firmā,kaut arī pirms tam izlasīju augstāk minēto antireklāmu.bija vajadzīgs darbs,kad darba devējam jautāju par šo antireklāmu,noticēju stāstam par ,,slikto šoferīti,,kas radījis šai firmai zaudējumus,sāku strādāt ar ideāliem darba notekumiem-zelta kalniem par labu samaksu un piemaksu par prāmjiem...izrādās ka tad,kad jāsaņem godīgi nopelnītā darba alga,firmas īpašnieks sāk piekasīties par degvielu un citiem sīkumiem.protams neko no tā nesaņēmu,bet solīja......

cien.šoferīši- darba meklētāji,ja vēlaties nopelnīt naudu sia ,,liauto,,(ja jau uz šodienu nav atkal mainīts firmas nosaukums),nodarboties ar labdarību un asām izjūtām,šajā firmā tas viss garantēts.

Firma atrodas Jelgavā,Lapu ielā.