www.sudzibas.lv SIA''Kurzemes Brugis'' Atalgojuma neizmaksa.

SIA''Kurzemes Brugis'' - Atalgojuma neizmaksa.

Sveicinti.es velejos padalities informacija par sho firmu, tas neveiktajiem darbiem un atalgojumu, kas darbiniekiem netiek savlaicigi izmaksats un daudzreiz vispar netiek izmakata draba alga.Firmas nosaukums ir SIA''Kurzemes brugis'' ta ipashnieks ir Sedlins Agijs.Vardu sakot nostradajis esmu pietiekami, lai varetu rakstit par shis firmas bezadbildibu un to vaditaju nekaunibu atieciba pret darbiniekiem.Ir pabeigti daudzi objekti Kurzemes regiona, pat Rigas puse, bet atalgojumu ta ari nesmu sanemis.Vienmer ir dzirdamas tikai atrunas tagad nau naudas, rit bus, un ta talak.Gribeju pavestit to kad, ierosinu uz sho firmu nevienam cilvekam nedoties stradat, jo atalgojums netiks sanemts, bet jastrada bus no agra rita lidz velam vakaram, Visas normalas firmas ir ta, kad atalgojums tiek sanemts, vai nu ik pa divam nedelam, vai reizi menesi, bet sheit to nesanem meneshiem, ja sanem tad tikai kapeikas.Maksa ir par padarito darbu, bet pat ta tiek sadalita starp vadibu un cena par kuru vienojas stradnieks, netiek pilniba izmaksata.

G

G gačo 15.11.2011

es ar ar Kurzemes bruģi strādāju no pašas dibināšaja un nav bijusi problēma ar samaksu.Ja tikai tu neesi no otrās brigādes kas katru vakaru prasi avansu un kustās kā gliemeži.labāk ej un dzer savus divlitrīgos aliņus tālāk un nebojā reputāciju kam nevajag.

I Ivars 17.11.2011

Ir jau daudzi liekezi, kas ierodas darba un pavada tur garas stundas un nespej neko izdarit.Beigas vel nekvalitativi izdarijusi darbu un velas sanemt atalgojumu.Tadiem vajadzetu likt, lai atstrada nodaritos zaudejumus.