L Laura 17.01.2007

Kas tieši tur ir uzhas?

O Olegs 06.02.2008

a ja hocu tuda idti :)

Z zhirafchiiik 15.04.2008

soglasna s Leiloj...ja tam otrabotala mesjac...po 14 chasov bez obeschannih vihodnih..i zarplatu v kone poluchila 60 ls...vichli za vsjo..eschjo i skazali chto ja avans bralala...(kotorij ja konechno ne poluchala)...da i svoi 60 ls...ja eschjo 3 nedeli hodila viprashivala...

Z Zara 15.04.2008

Da i mne dovelos tam porabotat 11 dnej bez vixodnix po 14 casov na nogax, uvazenije net nikakogo, nacalstvo polvoje g...o!!!i polucka 45ls udivitelnije dengi, a potom udevlajutsa pocemu za mesec 11 celovek uslo!!

Z Zara 15.04.2008

Židi

I IlzeC. 24.04.2008

Da labi, ok veikalu tiikls, straadaaju tur kaadu laicinju, bet ne prieksh manis taads darbinjsh. Bet kolektiivs, attieksme, tur viss ok :-)

I IlzeC. 24.04.2008

Tas par Vecmilgravja Krustpunktu

3 369 03.09.2008

da v pravdu tam net NEKAKOVA uvazhenie s storoni ofisa - ;(
zarplata sme6naja, a rabotat nado kak lo6adju - ti tam i ohranik, i uborsik, i tovar rastavlat nado - i eto vsjo nado delat ODNAMU! i pri vsjom etom nado ulibatsa i ljubezna obsluzevatj klientov. da i esli na ulice +20, to v magazine +30! kondishek nekakih net. =(
vot takoj vpe4etljenie mne ostalso pro etot zavedenie.

K karlisapsitis 11.03.2012

Drausmīga apkalpošana. Es kā klients maksāju un smaidīju un man pārdevēja pateica: "ko smīni ko?" Kaut kāda paranoiķe, es smaidīju par to, ka jauks vakars priekšā, bet laikam jau cilvēks juta, ka kādam būs labi, bet pašam jādirn iestādē un jāstrādā. Palasot darbinieku komentārus, saprotu, ka laikam tāpēc pārdevēji tik drausmīgi uzvedas, jo slikti maksā. Konkrēti šī nepatīkamā pārdevēja, kas man gadījās, bija Pārdaugavā pie Akmens tilta Krustpunktā.

V vaidinja 20.11.2012

vārgules!
es vairak ka pus gadu nostradaju shaja firma un biju apmierinata. protams slodze bij liela, bet nomirusi neesmu.dzives apstaklju delj bij japamet darbs, bet vel ka no tas dienas, kad aizgaju, turos pie domas - ja man dzive bus tada iespeja, tad atgriezishos taja darbavieta, bet nu jau cita pilseta.
varguljiem, kas ne par ko grib nopelnit, tur tiesham meklet nav ko!
un algu vienmer sanjeemu visu nopelnito un laika. ari par divam nostradatam nedeljam, bez brivdienam, stradajot savas mainjas, gan otras meitenes mainjas, man godigi tika izmaksata alga.miiljaas meitenes, nu nevajag teikt, ka ir tik slikti. nevar gribet, lai darbs ir kuurorts, kura var atpusties. darbs ir jastrada!!! :)

M madeira 02.05.2014

Krustpunktā Vecmilgrāvī ienākot veikalā, pārņem sajūta, ka esi nokļuvis dziļā krievu sādžā( runa
ir par pārdevējām).Pāris dienas atpakaļ iegāju veikalā ap pl.21, pie kases sēdēja neformīga, krieviski runājoša persona, grauza saulespuķu sēkliņas un sarunājās ar nenosakāma dzimuma
cilvēkbūtni (cik nopratu, tā vai tas ir otrā pārdevēja).Saņemot no manis apmaksu par pirkumu,
saruna netika pārtraukta, kā arī sēkliņu grauzšana turpinājās nonstopā.Pieņemot, ka pārdevējs ir veikala vizītkarte, tad pēc tādas attieksmes pret klientu, rodas jautājums, no kādas pakaļas tās vizītkartes ir izvilktas?
Secinājums ir tāds, ka Krustpuktā ar darba apmaksu ir nu ļoti bēdīgi, ja vakances tik aizpildītas
ar nelaipniem, nekulturāliem un nepiemērotiem darbiniekiem.