www.sudzibas.lv SIA"IV KORE" naudas izkrāpšana

SIA"IV KORE" - naudas izkrāpšana

Gribu brīdināt par krāpnieku Cēsīs. Šī gada maijā SIA IV Kore pasūtīju jumta segumu, par ko samaksāju avansā rēķinā norādīto naudas summu. Jau ir gada beigas, bet jumta segums nav piegādāts, kā arī nav atgriezta nauda. Pēc vairākkārtējiem zvaniem šī uzņēmuma īpašnieks Ilmārs dod tikai tukšus solījumus, ka atgriezīs naudu. Varbūt ir vēl kāds, kas ir cietis no šī krāpnieka, tad sazināsimies, lai kopīgi varētu uzsākt naudas atgūšanas procesu. E-pasts: [slēpt]@inbox.lv Ja jums ir svarīga jūsu nauda nekādā gadījumā nemaksājiet šai personai avansā naudu.

N

C cesis101 25.03.2015

es pie viņa stradaiju . viņš man palika parāda ar koleģi aptuveni 1000 ls . bet tas nav vienigais kurm viņš ir pārāda . uz mob viņš ar neceļ . zinu kad viņš dzivo cesis .