www.sudzibas.lv sia:hansa: nepatiesa informacija

sia:hansa: - nepatiesa informacija

Par SIA hansa -darba iekartosanas agenturu arzemes (liepajas filiali), meliga, nepatiesa informacija, agresivs pakalpojuma uzspiesanas veids(ne pasa sakuma), atrodoties jau arzemes nav iespeju mainit situaciju.legala, oficiala darba iespejas vieta man,
kauna lieta, iesmereja nelegala darba iespeju-- varu pieradit --tatad-- sia HANSA agentura nodarbojas ar nelegala darba speka piegadi arvalstu firmam.
nupat liepajniekos ievietots sis firmas sludinajums, ka tiek meklets automehanikis darbam lielbritanija. Ja kadam tas tiesam interese, varu iedot tiesos kontaktus ar so darba deveju---mehs tiek meklets mana vieta-
ziemelirija
markethilla
viktor foster
+44 7985 14 1051
+44 7703457897
vins neruna normala anglu val. tira airisa.uzziniet informaciju pa tieso, tai fermai nemaksajiet, busiet vilusies

V

A arta 02.07.2011

kaut kas ne ta...man pazistami cilveki aizbrauca no Hansas uz minēto firmu.Liepājā laipnas darbinieces. Jo Anlijānav ko lekties! Jārukā! laikam pats Vitālijs vainīgs...kaut kāda nesakarīga sūdzība.