www.sudzibas.lv SIA"ESC Baltija" rēķinu neizrakstīšana

SIA"ESC Baltija" - rēķinu neizrakstīšana

Nekad nesienieties ar šo internetveikalu, jo viņi nedod pareizus rēķinus, kas rada aizdomas par viņu godprātību.
Vēlējos iegādāties mob. telefonu kā pašnodarbināta persona, bet rēķinu atsakās izrakstīt. Uz atkārtotu pasūtījuma aizpildīšanu neatbildd vispār. Izskatās, ka tas ir naudas atmazgāšanas kantoris, jo savādāk to nevar izskaidrot.

N neKārtībnieks 19.03.2014

No pieredzes saku, besī šādi neordinārie klienti pārdevējām, kurām ir pilnīgi pajāt par uzņēmuma peļņu. Pirku pirms pāris gadiem tur telefonu, atzīšu, šis tas pievīla tajā bodē, bet tas nav par lietu.
Nē ir jau kruti iepirkties kā pašnodarbinātajam, bet tāpēc nevajag gaidīt, ka salidzini.lv (domāju ka tur arī izvēlējies šo bodi) lētākais šķūnis tevi apkalpos kā princesi. Viņiem visdrīzāk nebija skaidrs ko vēlies un tā problēma tika atrisināta šādi.
Biznesu katrā ziņā viņiem šī sūdzība neietekmē un galva arī tur nevienam nesāp.
Un kāds sakars ar naudas atmazgāšanu, uzmanīgāk ar šādiem apgalvojumiem