SIA”Dermatovenerologs” - medicīnas pakalpojumi

Daktere Demidova Daugavpilī ir galīgi neprofesionala ārste, kuras ārstēšanas metodes noved slimnieku uz debesīm... Mans vīrs griezās pēs palīdzības 2011.gada septembra mēnesi ar sūdzībām par roku un kāju ādas plaisāšanu, ādas sausumu un nežēlīgu niezi, palielinātu limmezglu cirksnī, nespēku... Daktere nozīmēja asins analīzes un pēc tam katru mēnesi izrakstīja ļoti dārgas ziedes un kremus, kas nekādu uzlabojumu nedeva. Beidzot janvāri iedeva nosūtījumu uz analīzēm Gulbja laboratorijā un uz Lenezera slimnīcu uz ādas biopsiju.
Ģimenes ārste,iepazīnusies arasisna analīzēm , nōsūtīja uz onkoloģisko slīmīcu pie speciālistiem , kur steidzīgi veica lifmezgla operāciju un konstatēja limfomu, tagad ir nosūtījums uz Lenezera slimnīcu uz ķīmijterapiju.
Dakterei Demidovai varbūt būtu jāstrādā par sanitāri...
Mēs tagad apsveram iespēju sūdzēt šo "dakteri" tiesā par kvalificētas ārstēšanas nesniegšanu un nonosūtīšanu pie speciālistiem, lai atņemtu viņai mediķa licenzi un piedzītu materiālo u morālo zaudējumu.

J

Ausainītis 11.03.2012

Labvakar Sauliite! Tev kā vienēmŗ ir taisnība!