www.sudzibas.lv Sia''Denif"Co Lēts un kvalitatīvs remonts

Sia''Denif"Co - Lēts un kvalitatīvs remonts

Nupat, pagaišnedēļ biju atdevis uz remontu savu Bmw uz remontu.Sazvanijos ar servisa meistaru un sarunāju noteiktu laiku.Nebiju izgājis skati pa vairākiem punktiem, cenas servisā sarunāju pa lēto.Džeki fiksi pa dienu salika autiņu un vakarā jau skates uzlīme bija man logā.
Es varētu arī ieteikt citiem, jo cenas un kvalitāte ir ok!

J

V Valdis 02.03.2009

jā!veči tik tiešām ar galvu, zin ko dara...

Mamma 02.03.2009

Aresiti varetu?

Mamma 02.03.2009

Adresiti varetu?

S Svetlana 02.03.2009

Biju šajā servisā apmēram pusgadu atpakaļ. Mašīnā neko nejēdzu, tāpēc paļāvos uz meistaru. Gribēju sagatavot savu auto teh.apskatei. Meistars, apskatot manu auto, izstāstījis visas "lietas", kuras bija jāremontē. Un galvenais, ka tur "nepieskaita" lieko remontu (tipa, pie reizes, redzot, ka klients neko nesaprot...). Man tur patika. Viņi atrodas Stabu ielā. Numuru neatceros. Tas ir, šķersojot Avotu ielu Valmieras ielas virzienā. Tur vēl pretī Policijas pārvalde.

I Ijulianna 20.05.2009

Šī servisa darbinieki ir patiešām ļoti pieredzējuši un labi, kuri saprot, kas ir nepieciešams mašīnai, man vajadzēja sagatavot mašīnu tehniskai apskatei, nezināju pie kā griezties izlasīju par šo servisu sūdzibās.lv un uz savu risku pamēģināju un tagad nemaz to nenožēloju tehnisko izgāju no pirmās reizes neskatoties uz to, ka mašīnīte ir salīdzinoši veca, esmu ļoti apmierināta ar viņu darbu un galvenais cenas ir ļoti patīkamas. Silti visiem iesaku šo servisu!!!

I Ivars 08.02.2010

Ja gribat, lai Jums sačakarē mašīnu, tad droši braucat uz turieni, bet, ja gribat kaut ko sataisīt, tad nekādā gadījumā uz turieni neiesaku braukt. Cenas nenormāli augstas un sajēgas nekādas. Tas attiecas uz ātrumkārbām (mehāniskajām). Tas kas rakstīts viņu mājas lapā neatbilst patiesībai, ne cena, ne kvalitāte. Piemēram ātrumkārbas kā izrādās viņi paši nemaz neremontē, bet dod kaut kur citur, jo pašiem nav nekādas sajēgas, bet sola un izliekās, ka baigie speciālisti.

G Girts 09.02.2010

Biju saja servisa ar mehaniskas karbas remontu.Ja!vini pasi netaisa uz vietas karbas, bet tas nem nost un liek virsu.Taisa un jauc ara cits kantoris.Man bija problema ar volksvagena karbu 5 dienu laika bija sataisita.Esmu apmierints, un man ir vienalga ka un kur tiek taisita karba, galvenais ka ir garantija uz paveikto darbu.Remonta laika visas cenas ari tika saskanotas.