SIA."ALTA-S" ednica "Altinjs" - kaa pie cuukaam!!!!!!

saaksu no saakuma par sito ednicu.2menesus atpakalj ar draugu gribejam kaut ko iekost, ka jau visi iegajam "Altinjs" ednica.draugs panjema kafiju, es maizes saldo.vinam bij divaina piegarsa, man pec pustundinjas palika kaut ka jocigi.nakti saku vemt.izvemu to saldo, nekadas zales nelidzeja.pec 2dienu vemsanas atguvos:(vakar 13.08.08 pec 14.00 ar radinieci iegajam 2.reizi ieest.pirmaja reize kad prasijmnu kotleti man iedeva SNICELI!ES SAKU KA GRIBEJU KOTLETI UN MAN PARLIECINOSI SAKA KA TA ESOT KOTLETE.a salati?sausi, bez sulas, laikam pagajsas reizes salikusi ar jaunajiem.Tas bija pirmaja reize..vakar panjemu salaatus, bij jau garsiigi, pec tam saldo(putukrejums, biezpiens, skelite arbuza, apelsina).BIEZPIENS BIJA [slēpt]@ta es tik tas skelites apedu, , gaju njemt sulas dzerienu, pie tam 25.sant-YUPPII dzeriens.es tadu pa 7 santimi varu nopirkt un pati sataisit.tas nekas.sedejam .radiniec prasija barmenei balto kafiju, nu ar pienu.iedeva BEz PIENA UN NETIRU KRUZI!!!pats trakaakais tas, ka tur PAT SALVESU NAV, SALS ARI NAV, TRAUKUS NEVAC, GALDI NETIRI.CIK VAR?????Tik daudzi sez bez darba:(un galu gala kad aizgajam tad pec 20minutem man pateica ka man jaunajam melnajam bixem uz pakaljas traips!sausmas:(NU KAA PIE CUUKAAM:(

K

A ai 15.08.2008

Karīna, bet kapēc Tu atkārtoti tur gāji? Ja es kautkur saindētos, mūžam tur neietu! Un vēl uz tādu vietu ved citus!!! Nesaprotu!