Sia Zemniecība, Prūšu iela jaunais projekts - Rēķinus saņemsi bez iemesla

Drošības naudu neatmaksā, lai arī viss tiek izpildīts pēc līguma, atsakoties no stāvvietas rēķinus turpina izsūtīt, ignorē iesniegtos iesniegumus. Neiesaku neparko, nedabūt drošības naudu ne par īri 400Ls, ne par garāžas pulti 20Ls, Uz telefonu neatbild - ignorē vienvārdsakot.

O

R redmane 24.11.2012

Iesaku pārbaudīt, vai visi pārējie rēķini attiecībā uz dzīvokli ir nomaksāti! Bet varbūt Jūs dzīvokli atstājāt kā "cūku kūti"!

B barmaley 21.12.2012

Sia Zemniecība neatmaksā drošības naudu par Prūšu iela 4 dzīvokli. Mums arī neatdeva. Velk laiku garumā. Ja kāds tur grib dzīvot, tad aizmirstiet, ka saņemsiet atpakaļ drošības naudu jeb kurā gadījumā. Pašī ziniet mūsu uzņēmēji māk atrast iemeslus, lai neatotu naudu.

K krikums 21.12.2012

Nabaga jūs apbižotais :( Taisni vai raudiens nāk, ka tieši jūs un nevis tos citus n-tos demitus Zemniecība izdomāja piečakarēt.

D didi30 17.03.2013

Vēl kādam slikta pieredze? Vai tie, kas nebija dabūjuši atpakaļ drošības naudu, tagad esat atguvuši?
Ir interese par īrēšanu šajā mājā, bet drošības naudas summas ir lielas, negribētos pazaudēt.

K krikums 17.03.2013

Ja nav parādi, neesi piepīpējis vai pats vai tavs mājdzīvnieks kā citādi nav piegānījis dzīvokli, tad satraukumam nav pamata. Jā ir, kam nauda nav atdota, bet tas ir bijis pamatoti, piemēram piepīpētā dzīvoklī pat pēc tapešu pārlīmēšanas un dīvāna nomaiņas smaku tā īsti ārā dabūt nevar un drošības nauda to pat nesedz. Drošības naudu nedabūsi atpakaļ arī tad, ja līgumu lauzīsi pirms termiņa. Ir kas ar to samierinās un dažādu apstākļu spiesti aiziet pirms laika par drošības naudas atmaksu pat neieminoties.
Mājā ir turpat vai 300 dzīvokļi, visi ir praktiski izīrēti, un rotācija notiek visu laiku. Pa visiem šiem gadiem mājā ir nomainījušies īrnieki vidēji vismaz 1 x katram dzīvoklim. Kā tad tiem nav bijušas problēmas...
Lai vai kā Zemniecības birojs ir sazvanāms, ja vien ir vēlēšanās to darīt, nevis tā vietā "pabļaustīties" netā. Arī pie līguma slēgšanas tiek iedoti visi nepieciešamie telefoni un ne viens vien.
Paši ziniet, ka mūsdienu interneta komentētāji māk "tuftu dzīt" :D Tie divi apbižotie var uzrakstīt dzīvokļa nr. kurā dzīvojuši, un tad nu varēšu nopublicēt cik viņi pareizi vai nepareizi "uzmesti".

V viens no 09.05.2013

Tika uzrakstīts pieteikums laicīgi (3 mēn) ka ar termiņa beigām dzīvoklis tiks atbrīvots (1 gads). Dzīvoklis tika iztīrīts kapitali, dzīvoju bez bērniem un dzīvniekiem. Rēķinus visus maksāju laicīgi, nekas netika kavēts nekad.
Drošības nauda NETIEK ATGRIEZTA jo - gūltai 2 dēlīši parlūzuši (zara vietās), pie durvīm no krēsla atzveltnes uz sienas 10cm tumšāka svītriņa un matracis esot jātīra(ievācoties nebija jauns bet jau ar pleķiem). Uz argumentiem ka dzīvoklī nebiju pirmais īrnieks un dzīvoju tur gadu atbilde ir ka viņiem vienalga. Dabīgais nolietojums vērā netiek ņemts. Kopīgi apskatīt tā saucamos defektus un novērtēt neviens nepiekrīt, laiki tiek atlikti jau vairāk kā 2 nedēļas. Tiek pieprasīts jauna dzīvokļa stāvoklis.
NECERIET atgūt drošības naudu savu neviens. Es nemaz nerunāju par tiem kuri lauž līgumu priekšlaicīgi vai tiem kuriem mājās kāds dzīvnieks.
Smieklīgi ka defektu novēršanas izmaksas sakrīt santīms santīmā ar drošības naudu. Uzmetiens tīrākais.
P.s arī tiem kuriem ta drošības nauda pie kājas Prūšu 4 īrēt neiesaku jo sienas tik plānas ka var dzirdēt ka divus stāvus augstāk kniebjas nerunajot par lielākiem trokšņiem. Ar logiem uz iekšpagalmu vispār murgs.

C Cīnītājs 10.05.2013

Ja Jūs savu drošības naudu vēlaties norakstīt, ja patīk klausīties kaimiņu skaņās (čurāšana, ēst gatavošana, lamāšanās, uzdzīve, mīlēšanās, u.c.), tad Prūšu 4 māja ir radīta jums! Jo dzīvokļi ir gaumīgi, ar visu tehniku un mēbelēm. Sanāk, ka īrnieks tiek ievilkts slazdā, no kura izkļūt bez drošības naudas zaudējumiem ir gandrīz nereāli.
Es pats ar tiku "uzmests" ar drošības naudu, lai gan zinu, ka taisnība ir manā pusē - arī man zināmie juristi to apstiprina. Tādēļ cīnīšos līdz galam - visās iespējamās instancēs, lai viņi nedomā, ka ar īrniekiem var darīties kā ar marionetēm.

S senjorita 27.06.2013

Mums ari neatgrieza drosibas naudu 400ls, lai gan dzivokli atdevam veel tiraku un koptaku kads vins bija kad ievacamies! Rekini tika laicigi maksati, nepipejam, dzivnieku nebija.Dzivoklis vienmer kopts un kartigs.
Arguments kadel neatdevs drosibas naudu:4 spuldzites griestu lampai izdegusas, ledusskapii 0, 5cm liela bukte, nekas ka to ledusskapi pat nelietojam, un so faktu par ledusskapi parvaldnieks man pazinoja par telefonu kad atslegas jau bija nodotas.
Vispar maja drausmigi celta, izolacija nekada, katrs mazakais kaiminu troksnis dzirdams.Nemuzam tur neatgrieztos.
Vispar baigais kantoris tur novacies, ar tadiem nenormalajiem ires ligumiem, tik zel ka KRAPNIEKU varza beigas izradas.Reali zel ka sapinos ar viniem, dienaa ksd nodevu atslegas jutos reali piecakareta, zel ka virs nebija Lv, butu pacinijies ar viniem.

Nevienam neiesaku sapities ar so krapnieku uznemumu!!!

L Little angel 20.07.2013

Mums arii driiz jaavaacas aaraa un palasot atsauksmes te rodas jautaajums, vai ir veerts labot kko dziivoklii, ja tik un taa atradiis pie kaa piekasiities un neatgrieziis droshiibas naudu? Vakar veel bija veeleeshanaas kaut ko dziivoklii dariit, shobriid visa veeleeshanaas pazudusi. Kaa riikoties? Kursh kko var ieteikt?

S skipijs 20.07.2013

Ievākties ir vienkāršāk nekā izvākties... Nodzīvoju 2 gadus, dzīvoklis perfektā stāvoklī, ja neskaita dažas izdegušās lampiņas.
Pats labākais tas, kad vēlējos nodot dzīvokli, zvanīju apsaimniekotājam, bet viņam bija pirmā dzirdēšana par šo faktu!!! Kaut gan biju iepriekš brīdinājusi attiecīgās personas. Beigās, protams, viss bija ok.
Mans ieteikums - pirms izvākšanās uztaisies īres maksas parādu, kas nepārsniedz drošības naudas summu. Tādējādi neriskēsies zaudēt savus 400 un vairāk LVL. Protams, ja ir pārliecība, ka dzīvoklī viss ir kārtībā.
Pēc likuma - izvācoties viņiem parāds ir jāsedz no drošības naudas...
Priecājos, ka esmu prom no turienes. Vasarā no karstuma nomirt varēja, protams, nerunājot par visiem kaimiņu trokšņiem (pat kaimiņa krākšana aiz sienas), kas bija nepārtraukti dzirdami. Jā, un mašīnas iekšā pagalmā turēt nevar (kas gan nez kāpēc dažiem ir atļauts), pazemes stāvvietā nav vietas, turēju uz ielas, apzaga... Un regulāri no rītiem redzēju, ka ik pa laikam kādai mašīnai spoguļi aplauzti utt.

L Little angel 21.07.2013

man vēl ir jautājums, vai kādam ir zināms, kas notiek ar nolietojumu. Katru mēnesi tiek maksāti 39.00 ls par mēbeļu nolietojumu, kas sastāda pāri par 400 ls pa gadu, principā tam nolietojumam ir jāsedz kaut kādi dzīvokļa trūkumi, vai tad ne? un vispār vēl tak ir jābūt kaut kādam price list pēc kura par visiem bojājumiem viņi no drošības naudas skaita ārā. Es esmu šokā, ka pāris redeles gultā un netīrs matracis izmaksā 400 ls, jābūt tak kaut kādiem papīriem, kas to pierāda, savādāk sanāk, ka strība uz sienas tumšākā krāsā var izmaksāt visu drošības naudu, tas jau kā absurds skan!

S skipijs 24.07.2013

Dara viņi kā grib... Par visiem zaudējumiem uzzināsi tikai pēc pašas izvākšanās un visticamāk, arī par to, ka drošības naudu atpakaļ nedabūt.
Vēl viena lieta, no kuras jāuzmanās - līgumā rakstīts, ka visi maksājumi tiek veikti ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā (par ko attiecīgi tiek saņemts maksājuma apliecinošs dokuments)... bet... vai pirmo maksājumu maksājot (kur bija arī drošības nauda) neveicāt skaidrā naudā pretī par to čeku nesaņemot? Ja tā, tad ej un pierādi, ka samaksāji to drošības naudu...
Vispār viņu līgumos ir tik daudz neskaidru lietu... Ja ir nauda un var atļauties labu juristu, 5 min atradīs līgumā pretrunīgas lietas.

A asaka 09.08.2013

Jā, visam augstāk minētajama var tikai 100% piekrist! Kantoris ir vienkārši klīnisks krāpnieku un apčakarētāju midzenis...

Diemžēl nācās saskarties ar visām nepatīkamajām lietām, kas minētas citu "piedzīvojumos".

Gadu tur izturēju un tagad - NEKAD UN NEVIENAM NEIESAKU TUR ĪRĒT, nekādā gadījumā, jo kaut kādu tādu sviestu nav nācies nekad piedzīvot!

R Rasaa 09.08.2013

Kads varbut var ieteikt, ka man labak rikoties, jo palasot sho te visu augstak mineto, bail, ka vel nepalieku iziretajiem parada... Dzivoju shaja projekta 3. menesi un dazhadu apstaklju spiesta planoju izvakties. Zinu, ka lauzhot ligumu pirms laika, droshibas naudu neatgushu, bet no liguma ta ari nesapratu, cik ilgi vel varu uztureties dzivokli?? Jo pec idejas droshibas naudas apmers man sedz 2.meneshus. Varbut vismaz pedejo menesi nodzivoshu, ko vinji segs no droshibas naudas?!?! Esmu nedaudz apjukusi...
Varbut ja kads zin, bushu ljoti pateiciga par palidzibu...

G gāju garām 09.08.2013

Ja piečakarē - uz tiesu, ja vari pierādīt, ka piečakarēja. Nekādu citu ieteikumu nav...

B baltais mika 13.08.2013

Par izvākšanos pirms līguma termiņa, grūti teikt, uzmanīgi jāizlasa līgums, īpaši, kas attiecas uz klienta tiesībām (kas salīdzinājumā ar izīrētāja tiesībām, protams ir mini-mini-minimālas :), noteikti laužot līgumu vajadzētu rakstīt un nosūtīt firmai ierakstītu vēstuli par līguma laušanu (savādāk mutiski vienojoties, pēc 5 min. viņi jau aizmirsīs, ko teikuši un darīs 360 grādiem pretēji un pierādīt neko nevarēsi)...

Par minēto piečakarēšanu - pilnīgi piekrīu, tādas firmas un pārstāvjus tikai tiesa izārstē! :)

Gumball 14.09.2013

Man bail palika..ievācos, pirms 4dienam un jau sabijos par nakotni :o

S Skonto 03.10.2013

Neiesaku īrēt Prūšu 4 dzīvokli. Sienas, kā no papīra, visu var dzirdēt, ko dara apkārtējie kaimiņi. It sevišķi labi saklausāms, ja kāds iet pa "maziņo". dzīvoklis bija veikala Beta pusē. Veikala dzesēšanas sistēma strādā nepārtraukti un vakarā, kad ielas pieklust ir sajūta, ka dzīvo blakus rūpnīcai- griezīga skaņa. Drošības naudu, kā jau visi arī nedabūju, kaut dzīvoklis tika iztīrīts- "izlaizīts". Nepīpēju un nebija arī mājdzīvnieki. Riktīgs krāpnieku kantoris.

Gumball 03.10.2013

Un ko tad viņi Jums pateica?kapēc neatgrieźīs? :(

D DullaisKaskigais 07.10.2013

Paldies, lika divreiz padomāt!