www.sudzibas.lv SIA Zem Sprieguma Veikals apkrāpj pircējus, atsaka prasījuma pieteikuma vienošanos!!

SIA Zem Sprieguma - Veikals apkrāpj pircējus, atsaka prasījuma pieteikuma vienošanos!!

Nopirku šajā veikalā "Cormax" apavus. Pēc nepilnas pusgada lietošanas, tiem sāka plīst sprādzes, dilt ārējā un iekšēja apdare . Griezos pie veikala pārdevēja, ka vēlos aizpildīt prasījuma pieteikumu par šo apavu zemo kvalitāti un esošajiem defektiem. To aizpildīdams, pēc 3 dienām saņēmu atbildi, ka veikals neko nelabos, netaisīs un, ja defekts būtu radies mēnesi pēc to lietošanas tad tiktu pieņemts problēmas risinājums(jūtos tā, ka piešķirtajai viena gada garantijai nav ne mazākās vērtības). Veikalā izsniegtā "ekspertīzes" atbilde neatbilst PTAC likuma 28. pantam un tajā tiek vainots pats pircējs... Pārdevējs vispār nespēj sniegt nekādu informāciju, tikai aizbildinās, ka strādā pirmo nedēļu un ka iepriekšējā veikalā, kur strādājis, darba apstākļi bijuši labāki, kā arī visu laiku tika pieminēts tas, ja man kaut kas nepatīk, lai es tikai griežos sūdzēties Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centrā... Nekāda vienošānās ar mani kā pircēju netika piedāvāta.. Ja esi apdomīgs pircējs, neiepērcies šajā veikalā, lai vēlāk nevajadzētu nožēlot, ka esi lieki izmetis naudiņu un tā viņu piedāvātā garantija ir pilnīgs NEKAS, jo ekspertīze uzrādīs pircēja "nemākulīgo attieksmi". Uz sava privātā biznesa tur strādā krāpnieki...

K