sia zauers - krapnieks

Sia Zauers (Zauers Druvis pieder ari Sia Dizcildi) nemaksa stradniekiem (atmet minimalo ar kavesanos bet jastrada vismaz 10 st. ari sestdienas un dazreiz svetdienas), dotos solijumus (2-3 lati stunda) netur, stradnieki un darbu vaditaji mainas ik pec menesa, tiko jasak maksat sakas problemas.Tas pats ar traktoristiem, soferiem, atsledzniekiem. Buvejot meza celus zog smilti no meza, celu nenobliete, objektus nekad uz pirmo nenodod jo megina apkrapt buvuzraugus. Nostradaju menesi jo neiztureju parbaudes laiku (bija jaieklaj drupinata grants 800 m3, tik ari atveda, par blietesanas koeficentu 1, 26 Zauers neko negribeja dzirdet, celu nenodevu jo truka vel 200 m3).Zauers vinee celu buves konkursos jo algas nav jamaksa un buvmaterialus var nozagt.

J

Komentāri (12)

A AivisBargais 25.06.2010

jaa, jaa, taa vinsh ir!!!

V Valdis 17.01.2011

Es piekritu tam, jabrauc ar nodzitam masinam, kuras skaitas jaunas.

I ineseko 29.06.2012

Runājot par šoferiem, tad nevienam normālam cilvēkam ieiesaku strādāt pie SIA Zauers. Visas automasīnas ir nodzītas, remontēt uzņēmums atsakās, liek braukt ar tehniskā kārtībā nesavestu automašīnu. Am pat ir bez tehniskās apskates, tas vadībai neinteresē, jo sodus jau policija uzliek šoferim. Konkrēti varu runāt par savu radinieku, kas ir goda cilvēks un bez kaitīgiem ieradumiem. Nostrādāja viņš pie SIA Zaures 3 mēn. Pirmo nedēļu Tīraines karjerās remontēja am, saveda kārtībā am gaismas. Konkaktējās viņš ar Zauera darbinieku Artūru, tas vēlējās, lai steidzīgi uzsāk darbu, varot braukt arī bez gaismām, tas nekas, ka objekts bija Rīgas centrā pie Vanšu tilta.
Izbrauca viņš darbā, pa dienu brauca vakaros pats remontēja am uz servisu nokļuva tikai tad kad am bija jāmaina riepas kuras nepārtraukti izšāva, jo vietā atkal tika liktas lētais variants. Degvielu lielajās am kurām bāka ir ap 500l katru dienu ielēja 120l tā nu bieži gadījās, ka pēdējā reisā am palika uz ceļa nesasniedzot savu galamērķi. Darba līgumu saņēma tikai pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem. Par trim mēnešiem algā viņš ir saņēmis 120.Ls, kas tika ieskaitīts kā avanss, bet tā arī citu naudu viņš redzējis nav. Šoferiem naktis ir jāpavada am, kas pa nakti stāv labākajā gadījumā pie karjera. Pie tādiem darba devējiem strādāt var tikai "pofigisti"!!!

I ineseko 29.06.2012

Šo ziņu rakstīju ar domu, lai citi pirms sāk kalpot SIA Zauers izvērtē vai viņiem ir tik daudz brīvā laika ko veltīt svešu cilvēku maku piepildīšanai!!! Manuprāt pašam īpašniekam tas viss ir jau sen zināms. Varbūt viņš domā . ka Latvijā var pastāvēt tikai negodīgs uzņēmējs. Bet varbūt vajadzētu atcerēties, ka labi darbinieki ir tie, kas viņam pelna to lielo naudu!!!

Z zumzumam 19.08.2012

Taisnība, turklāt no sūdzību datumiem izskatās, ka tā var gadiem rīkoties, acīmredzot, ir tā kā viņi ( SIA ZAUERS & SIA Dižcildi pārstāvji) saka, ka no VID un darba inspekcijas viņi nebaidās = tur savi cilvēki = tātad šo iestāžu darbinieki ir pērkami ... Scenārijs taču nemainās... viss notiek tā kā jau 2010. gada sūdzībā rakstīts.
Es tur nestrādāju, strādāja radinieks, kurš protams krietns būdams pie darba ticis, rāvās no sirds, rezultātā liekas 80 latnieku programmā ticis, ar virsstundām, nemitīgu risku, am bez tehniskās, bez likumdošnā noteiktām ierīcēm, kaudze citu nenokārtotu saistošo dokumentu...
!!! cilvēki - darba meklētāji - kad Jūs sapratīsiet, ka ja Jums atrod 100 un 1 iebildumu, kāpēc nemaksāt jau nostrādājot pirmo mēnesi, tad turpinot strādāt nekas nemainīsies tikai vēl vairāk savu spēku, nervu un laikā jūs uzdāvināsiet šādiem uzņēmējiem kā SIA ZAUERS & SIA Dižcildi

Ausainītis 19.08.2012

Ja pašiem smadzenu nav, neviens jums tās ar karotīti neielies!

S soferis 03.09.2012

Tieši tā, nekas nemainās, Nespēju noticēt, ka šis uzņēmums vel turas, kaut gan nē, viņi tagad lēnām pāriet uz SIA "Dižcildi", jo Zaueram sliktā slava pa priekšu iet :D

J Jūlis Mūlis 11.01.2014

es tam visam piekrītu. Tas SIA Zauers un SIA Dižcildi ir divas briesmīgas firmas. Viņiem rūp tikai lai cilvēki strādā, bet algu nemaksā. Neticiet, neticiet, neticiet. Un dieva dēļ nedodiet viņam savas nodokļu grāmatiņas, jo atpakaļ Jūs nedabūsiet. Viņš DRUVIS ZAUERS ir tīrais vampīrs. Nezinu vispār kā tādu cilvēku zeme tur. Un Zauers Artūrs ir tāds pats. Gan jau kādreiz viņiem pienāks gals, cik tad ilgi var par cilvēkiem ņirgāties. Tas nav nopietni. Viņus pazīst visa Latvija, visas firmas kā nemaksātāju. FUJ, FUJ> Nesaprotu kā viņiem pašiem nav neērti!!!

J Jūlis Mūlis 11.01.2014

Visi transporta līdzekļi, kas viņam pieder ir ņemti kredītā, kurus viņš nemaksā. Es nesaprotu, kur skatās bankas, kas viņam dod tos kredītus. Mašīnās tiek lieta sarkanā marķētā degviela un lauksaimnieku degviela, ko piešķir tikai LAD lauksaimniekiem. Tas vispār ir murgs. Kad nāk pārbaudes tiek uzrādīti falši dokumenti, visa viņa darbība ir falša no A - Z. Kaut gan rakstīt jau mēs varam, viņš jau tā pat to nelasīs, viņam viss pie d..., bet ceru ka normāli cilvēki ar viņu nekontaktēsies. Cilvēki nāciet pie prāta !!! Neuzturiet kontaktus ar ZAUERU un nējiet pie viņa strādāt Dieva dēļ. Naudu Jūs neredzēsiet.

J Jūlis Mūlis 11.01.2014

SIA ZAUERS un SIA DIŽCILDI abas firmas sastāv no vienām nelikumībām. Tādu murgu var redzēt tikai sapnī, bet šī ir īstenība. ZAUERA tradicionālais teiciens "apčakarēt visus pēc kārtas". Neticiet nevienam viņa vārdam, ko viņš Jums sola.

P Pirdins 11.01.2014

Kādēļ nesazinieties ar Patērētāju tiesību aizstāvjiem? Vai ar TV3? Viss noskaidrotos ātri vien!

V ventis 14.01.2014

Iesaku sazināties ar beztabu, lai tas izskan plašumā un lai visi uzzina kāds kretīns viņš ir! Jebkurā gadījumā nevajag to tā atstāt! Man pazīstamam viņš arī palika pārādā...nesaprotu kā viņš vispār pa naktīm var gulēt!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes