www.sudzibas.lv SIA Xtra Firmā nav profesionālu celtnieku

SIA Xtra - Firmā nav profesionālu celtnieku

Lai arī cik jums grūti klātos, neielaidieties darījumos ar šo firmu. Firmā nav profesionālu celtnieku. Jā, cilvēki nāk, bet pēc pāris pirmajām nedēļām nākas vilties. Oficiāli jūs netiekat pieņemts. Algas tiek aprēķinātas ļoti gausi un izmaksātas nelabprāt. Tas var vilkties mēnešiem. Laikam dzīvo pēc principa-nekas, lai iet, atnāks citi. Mājas tiek būvētas bez projektiem. Kvalitāte apšaubāma. Tiek izmantots viss lētais. Cieš gan pasūtītājs, gan strādnieks.

R

S Sergejs 30.09.2008

Arī es esmu Cēsinieks un par šo firmu esmu dzirdējis tikai to sliktāko. Nesaprotu tikai to, kur pasūtītāji viņus atrod. Es viņiem neuzticētu celt pat suņu būdu.

E Edža 22.12.2008

Jā!

Šim uzņēmumam direktors nav pārspējis nevienu savā mantkārībā. Tieši tāpēc visi un vienmēr tiek pamatīgi piečakarēti, gan klienti, gan arī darbinieki.., un jā arī valsts (VID) Starpcitu viņam arī Cēsu rajona Katrīnkalnā, vecās armijas daļas ēkā atrodas nelegāla galdniecība aiz aizslēgtām durvīm!!! Nez ko valsts darba inspekcija teikt par šādu lietu?
Pats esmu strādājis šajā "uzņēmumā" ja to tā vispār var nosaukt un neko labu par to nevaru teikt. Par šo cilvēku vispār dažnedažākās runas klaiņo pa Cēsīm.. mīlot iedzīvoties uz citu cilvēku nelaimi.