www.sudzibas.lv SIA Wingof Logu ielikšana!

SIA Wingof - Logu ielikšana!

Neiesaku izmantot firmu WINGOF, kas ieliek logus un durvis!!! Viņi atrodas gan Rīgā, gan Ogrē!!! Logus ieliek ar milzīgu kavēšanos, durvis ielika tādas, k a pēc 2 dienām nevarēju attaisīt vaļā!!! Turklāt serviss pēc logu un durvju ielikšanas ir drausmīgs!!! Sola ka atbrauks paskatīties, kas pa vainu, bet nu jau gaidu mēnesi!!! Viņi visu laiku sola!!! Turklāt logu kvalitāte ir apšaubāma!!! Neiesaku šo firmu! Tas ir briesmīgi-iztērēju ap 2000ls un šādu kvalitāti un nervu bendēšanu!!!

J

K kiki 15.10.2008

Es liku pa ziemu durvis ar šo firmu un biju spiesta meklēt citu firmu un citas durvis! Durvīm izbira stikls no aukstuma! Un serviss tiešām ir drausmīgs! Zvanu un saku, bet šie tik sola un sola!