www.sudzibas.lv Sia Waterloo Eduards Postušonovs, šī cilvēka patiesais vards Jevgēnijs Kareļins!

Sia Waterloo - Eduards Postušonovs, šī cilvēka patiesais vards Jevgēnijs Kareļins!

Eduards Postušonovs, šī cilvēka patiesais vards
Jevgēnijs Kareļins!

Ir jaatgādina atkal un atkal ka nekādā sakarā nesaistīties ar šo cilvēku.bet viss labākais variants ir viņu saukt pie atbildības.
Varvūt kāds zina kur šis cilvēks ir tagad apmeties, iespējams ka jums ir zināms kontakts ka ar viņu var sazināties (māte, tēvs, sieva, radi?)

shis ir cilveks kas nodarbojas ar darba iekartoshanu
" SIA WATERLOO"
nauda ar galiem, bet ziniet--vinjam es dodu 10 balles par meliem, un krāpniecību. man liekās ka meludektetori nevarētu pat atshifreet kas ir kas. :)

Lūdzu esiet uzmanīgi !

Z Zhora 28.09.2010

Un kapec neveersieties policijaa? Elementaari atrast shii cilveeka dziives vietu peec iistaa vaarda uzvaarda.. Patiesibaa zinu sho cilveku, bet negribas jaukties, kur nevajag.. un par to kraapshanu taa diemzheel ir taisniba.

N Novērotājs! 01.10.2010

Šķiet kad jums ir zināma informacija par šo cilvēku.!
Varbūt mazliet padalieties informācijā, lai cilveki neiekrīt lamatās bet būtu jau mazliet informēti.

Z Zhora 08.10.2010

Vienkārši iesaku vērsties policijā ar konkrētu iesniegumu. Viņam jau ir bijušas problēmas ar policiju, tāpēc katrs šāds iesniegums paātrinās viņa darbību beigas.