www.sudzibas.lv Sia Waterloo Eduards Postušonovs

Sia Waterloo - Eduards Postušonovs

"sia waterloo" K, Valdemara 149. kab-505
reg nr . LV 40003588627
eduards postušonovs

Latvijas uzņēmumam steidzīgi vajadzīgi 90 cilvēki, uzlīmju līmētāja darbam Īrijā. Darbs nav fiziski smags un neprasa nekādas iepriekšējas prasmes, ka ari valodu zināšanas. Darba gaitā ir jālīmē uzlīmes uz mobilajiem telefoniem ar firmas logotipu. Darbs notiek maiņās, minimāli 7 stundas dienā, 5 dienas nedēļā. Darbs nav veselībai kaitīgs. Stundas likme: 7, 65 eiro (5, 355 lati) Mēnesī minimālais: 1178.10 eiro (824, 67 lati) Visas sociālas garantijas, oficiāls darba līgums jau Latvijā. Dzīvošana dienesta viesnīcā: duša, virtuve, kafejnīca, bezmaksas bezvadu internets. Istabā ne vairāk, ka četri cilvēki. Izbraukšanai jau rezervēts transports. Lūgums sūtīt CV vai pieteikumus uz noradīto e-pastu vai ari zvanīt un pieteikties uz konsultāciju no 8:00-19:00. Lūgums netraucēt cilvēkus, kas nevar tikt pie mums ofisā Rīgā, bet tikai vēlas parunāt pa telefonu. Отрасль Без квалификации Специальность Клейщики Компания SIA "Waterloo" Дни работы Рабочие дни Время 9-17.00 Местоположение: Рига, центр T. 28240495, Eduards [slēpt]@gmail.com tekst izkopets no reklama .lv

eduards postušonovs, šī cilvēka patiesais vards
Jevgēnijs Kareļins!

shis ir cilveks kas nodarbojas ar irijas darba iekartoshanu
" SIA WATERLOO"
nauda ar galiem :( bet ziniet--vinjam es dodu 10 balles par meliem, manliekas ka meludektetori nevareet atshifreet kas ir kas. :)

http://www.draugiem.lv/friend/?62350

http://lv-lv.facebook.com/people/Jevgenijs-Karelins/100000802876353

http://www.prokontakti.lv/pro.php?id=865

http://ru.sudzibas.lv/complaints/jevgnijs-kareina-c11685.html#comments

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:iHJID0WJa-QJ:www.sudzibas.eu/complaints/jevgnijs-kareina-c11685.html+&cd=4&hl=ru&ct=clnk

Lūdzu esiet uzmanīgi !

Komentāri (10)

N Novērotājs! 22.09.2010

Vai kādam ir ko teikt par šo,
Eduardu Postušonovu
un
Jevgēnij Kareļin - vienā personā!

J juris 23.09.2010

ko tur teikt!...padebīls mērglis - un Dievs nav mazais bērns, gan jau par savu krāpšanu saņems savu tiesu sifilisa, gonorejas vai kā cita...

N Novērotājs! 23.09.2010

Šķiet ka jums ir zināms pamatojums kamdēļ esāt tādās domās par
Jevgēniju Kareļinu!
varbūt padalīsieties ar info:
tauta vēlās zināt, un es ka novērotajs arī vēlos zināt.
Ļaudis nestāvēsim rokas kabatās salikuši ļaujot šim cilvēkam jums sevi iesiet savās negodīgajās afērās.
Esiet cēli pret sevīm, vai savu tuvāko, iespējams ka kāds jums tuvs cilvēks ir cietis viņa afērās-sanāksim kopā un izliksim savas kārtis, un jautajums ekonomikas policijai! Kapēc šāds cilvēks vel var atļauties šādi brīvi rīkoties pret tiem kas ir mazāk aisargāti savas nezināšanas dēļ par likumu, vai darba instances autentiskuma pareizu analīzes pārbaudi?
īr cilvēki kuri nezin šos likumus pareizā formā, un vairums šo cilvēku ir no laukiem, kuri ka 90.gados paļāvās uz Džentlmeniskā goda vārda principa, un šādi cilvēki kā Jevgēnijs Kareļins un viņam līdzīgie izmanto šo ļaužu ticību un godību ļaunprātigos nolūkos.!
Turpmāk lielās iestādes-esiet uzmanīgi ar šo personu, pārbaudiet viņu pirms ielaižiet viņu savā teritorijā, jo šis cilvēks māk savu dārbu labi darīt-tikai no viņa rīcības cietīs tādi ka mēs, un lidzarto cietīs arī jūsu teritorijas labais vārds.tāpat ka BIZNESS&BALTIJA, K.VALDEMāRA 149.(505)
Cilvēks kas īrēja šo 505 kabinetu savam nolūkam tā ir steidzies ka pat aizmirsis novakt netīro izēsto maxsima līdzi ņemamo trauku.
Un pat B&B (505 kab.) piederošo aclēgu aizmirsis atstāt pie iejas apsardzes (dežuranta)
Cig uzināju tad šīs atslēgas viņiem, bija pēdējās, tātad būs jalauž durvis, un tas arī ir amorāli pret iestādēm.
Esiet uzmanīgi, pārbaudīet, un velvienreiz parbaudiet, un tad tikai laižiet savā piederošā teritorijā.

M mellene 24.09.2010

Šausmigs, kā multenē šreks...:D

N Novērotājs! 24.09.2010

shreks :)
Tas maigi vel teigts!

M mellene 24.09.2010

njaa, briesmigs jau bez gala:) taisni jābrīnas ka tāds briesmeklis ir spejīgs tā cilvēkus apvest ap stūri, varbut viņa izskats rada cilvēkos žēlumu un uzticību, ..., ej tu saproti.

N Novērotājs! 26.09.2010

Ir jaatgādina atkal un atkal ka nekādā sakarā nesaistīties ar šo cilvēku.bet viss labākais variants ir viņu saukt pie atbildības.
Varvūt kāds zina kur šis cilvēks ir tagad apmeties, iespējams ka jums ir zināms kontakts ka ar viņu var sazināties (māte, tēvs, sieva, radi?)

Z Zhora 28.09.2010

Tas ir viņa īstais vārds. Šis cilvēks plaši pēdējos gados ir darbojies šādās shēmās. Ziņojiet policijai.

Z Zhora 28.09.2010

Īstais vārds es domāju ir J.K.

N Novērotājs! 04.10.2010

tieši tā! īstais vārds ir J.K .

Nesaprotu vienu?!__ kapēc policija neko nedar.kapēc tāds cilvēks ka šiss staiga un smaidot apzog citus ar savām mahinacijām.!
Cilvēks sakrāj pedējo naudu lai varēt mainīt savu, un savas ģimenes dzīvi.brauc no lauku ciemata uz rīgu-jo ir atrasts darbiņš kas cilvēkam ir pa kabatai, un kas notiek!!!
tev sasola, tu samaksā un gaidi braucienu-bet nekā.
Tevi vel apzog, naudu kuru shis cilveks ir iskrapis izadzis tīšuprāt ir liedzis paēs veselai gimenei veselu mēnesi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes