www.sudzibas.lv SIA "VIP Kurjers" Nostrādina bez darba līgumiem

SIA "VIP Kurjers" - Nostrādina bez darba līgumiem

Neejiet tur strādāt! Liek strādāt bez darba līgumiem, jo sola pēc laika pieņemt oficiāli darbā, bet pēc tam atlaiž un nemaksā solīto algu un izdomā visādas soda sankcijas, par ko vēl varētu atvilkt no algas. Fui !!! Kurjers, nu jau citas firmas.

S strādnieks 08.05.2009

jā, tā ir taisnība. Viņi nodarbina kurjerus it kā uz pārbaudes laika par velti, pēc tam atlaiž, pasakot, ka tu nederi.Tā viņi dara ar jaunajiem darbiniekiem.

T Trolejbuss 09.05.2009

paši muļķi, ka uzķeraties uz tā VIP kurjera!

K kurjers 11.09.2010

Cien, VIP KURJERS! Derētu, ka jums aizsūtī Darba inspekciju, lai jūsu krapnieku kantori sledz ciet!
Esat daudzus kurjerus sādi čakarējuši.
Jums viss mehānisms atstradāts, kā rūpīgi krāpt cilvēkus.

K kurjerapakalpojums 06.05.2011

Labdien! Varbūt jūsu firmai ir vajadzīgs kurjers? Esmu profesionāls kurjers-pastnieks. Meklēju kurjera, pastnieka, preču piegādātāja darbu Rīgā un visā Latvijā. Varu strādāt arī citās valstīs.
Ir teicama praktiskā kurjera pieredze adresātiem piegādāt dažādus kurjerpasta sūtījumus-
ziedus, dāvanas, sīkpakas,
arī ir teicama pieredze piegādāt adresātiem dokumentus, dažārus vērtspapīrus, ielūgumus, pasākumu biļetes, aviobiļetes, vīzas.

Vairāku gadu darba praktiskā pieredze tūrisma firmā "Kolumbs Juniors".

Pieredze stomatoloģiskajā klīnikā "Elladent".

Arī pieredze ziedu piegādes servisā "Ziedu Pasaule""

Piegāde jebkurā Latvijas vietā, iespējams arī piegāde Eiropas Savienības valstīs, izmantojot mūsidenu GPS navigācijas sistēmu, ka atvieglo jebkura sūtījuma piegādi adresātiem jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Labās īpašības- bez kaitīgiem ieradumiem, precīzs, pieklājīgs, atbilības sajūta, atsaucīgs.
Valodu zināšanas- Latviešu, krievu, angļu, vācu, lietuviešu.

Hobiji un intereses- profesionāla fotografēšana, žurnalistika, intervēšana, radioamatierisms, pasākumu vadīšana.

Izskatīšu visus darba piedāvājumus.

Loti gaidisu no Jums atbildi

Tālrunis informācijai