www.sudzibas.lv SIA "VIGEM" Augstspiedienu sūkņu remonts

SIA "VIGEM" - Augstspiedienu sūkņu remonts

SIA "VIGEM"reg,Nr401035955150.Traktortehnikas augstspiedienu sūkņu remonts un sprauslu remonts. tel Num 29693141.Aizvedu uz šo kantori traktora augspiedien sūkni uz apmaiņu, samaksāju 135EUR. Onkulis uzrakstija čeku un teica ka sūknim 7menešu garantija.Uzliku un gāžās arā degviela pa visiem galiem.Zvaniju ko darīt, jo deva garantiju. Uz ko saņēmu atbildi, ka viss tur esot kārtībā un lai es griežoties atiecīgās iestādēs.bla bla bla. Maigi sakot pasūtija mani trīs mājas tālāk. Aizvedot sukni pie cita meistara, izrādijās ka suknim beigtas plunžeru gumijas, un ka suknis nav remontēts.Neiesaku ne vienam šo kantori.

E edgarsg 16.03.2014

Esmu SIA "VIGem" valdes loceklis un, godigi sakot, nesaprotu Jusu sudzibas pamatu. Pirmkart, 135eur bija par sukna un sprauslu remontu. Otrkart, ja reiz Jums bija saubas par slikti saremontetu sukni, Jums tika dota iespeja atvest sukni atpakal un Jusu klatbutne uz stenda to parbauditu, ka rezultata Jus sakat neadekvati runat!
Jums joprojam ir iespeja to pasu sukni (ja nav noplestas plombes) atvest atpakal un problema tiktu noversta!

A Ainars Pupedis 18.12.2022

Patiesība jau ir tāda , ka lai tev cilvēki uzticētos paiet gadi ,bet sačakarēt uzticību var 10sekundēs !

Ausainītis 16.03.2014

Kapeik [slēpt]@

L lilu10 17.03.2014

Es tam onkulim prasiju ko darīt.Uz ko saņēmu atbildi, ka jāgriežas firmā ar sudzību.Tad firma izskatīs kas par vainu.Tam onkulim es jau biju zvanījis vairākas reizes.No sākuma nomaini zemspiedien suknīti, tad pārvelc sūkņa sprauslu izvadu štucerus.Traktors saimniecībā tiek izmantots gandrīz katru dienu.Jūsu "kantorī" griezos tikai tamdēļ, jo pie meistara kurš man remontē sūkņus ir nedēļu jāgaida.Sūknis ar sprauslām pašreiz ir pie meistara, bet kas par vainu viņš man izstāstija ko es sūdzībā uzrakstiju.Detalizētāk vēlāk. Pirms ņēmu nost sūkni sabildēju.Bilēs var redzēt gan blombes, ga vietas kur gāžās arā degviela. Ja onkulis būtu uz reiz teicis ved šurp mainīsim, būtu braucis, bet stāstīt pekstiņus un beigās necelt telefonu.Brauk pie Jums pa vairākām reizēm uz firmu nav ne laika, ne vēlēšanās. Negribas divreiz uz viena grābekļa uzkāpt.

L lilu10 19.03.2014

Sūkni ko man šī krāpnieku fima iedeva uz apmaiņu, var izmest miskastē.Sūknis ir viens no pirmajiem ražojumiem.Sūknim ir nolausts plunžeru atsperu turētājs..Salausts korpus.Līdz ar ko suknis nekad nevar normāli funkconēt, jo plunžeris tiek spiests uz sānu.Plunžeriem tek garām degviela, kas arī bija iemesls degvielas noplūdei. Sprauslas noregulētas uz zemāku spiedienu.Tas tamdēļ ka sūknis nav spējīgs nodrošināt vajadzīgo spiedienu. APČAKARĒTĀJU KANTORIS "VIGem" TIRGO PILNĪGI ARĀ METAMUS SŪKŅUS.NEIESAKU NE VIENAM ŠO KRĀPNIEKU KANTORI.