SIA "VERTINO" / skolas formas - Sūdzība

SIA Vertino jau kuro gadu piegādā mūsu skolai formas un ar katru gadu kvalitāte krītas.
Pirmajos gados skolas formas savēlās jau pēc dažām mazgāšanas reizēm, bet tas vēl bija pieciešams. Galu galā, pieliekot pūles, savēlušos bumbuļus var noņemt.

Punktu pacietībai pielika šī gada forma, kurai vīles sāka irt jau pēc 2 vilkšanas reizēm. Šis situācijas risināšanai vēlējos sazvanīt firmu, bet lieki piebilst, ka firma nav sazvanāma.

Kādas problēmas sašūt izirušās vīles? Nekādas. Bet ja pērk formu par diezgan lielu naudu, tad ir vēlēšanās saņemt pretī kvalitāti, nevis formu kas neturas kopā.

B bane 11.09.2012

NEKĀDĀ gadījumā nepasūtiet SIA VERTINO skolas formas. Drausmīga kvalitāte, drausmīga attieksme, un liela kavēšanās ar formu piegādi. Rupja attieksme. Kad zvanu, lai uzzinātu kad beidzot būs formas atvestas, par ko jau jūnijā tika samaksāts, saka ka nezin.. tagad jau vairs uz zvaniem neatbild, uz e pastiem arī.. vispār diez gan jautri.. bikses jau pēc nedēļas savēlušās, nemaz nerunājot par vesti. Cenas mistiskas, kvalitāte briesmīga!! IZVĒLATIES CITU FIRMU!!!

Minesota 11.09.2012

Piekrītu, ka sazvanīt viņus nav iespejams. Braucu pie viņiem uz adresi, bet tur tādas firmas VERTINO nav, bet ir cita, kas šuj skolas formas... izrādās, ka tie ir tie paši VERTINO tikai ar citu nosaukumu. :)
Skolas sarafānu meita nēsā tikai nedēļu- sūdzēties nevaru.

B bane 11.09.2012

varbūt sarafāns ir no cita auduma, bet bikses vienkārši briesmīgas, un veste - jau pēc nedēļas savēlusies, varu tik iedomāties, kas notiks, kad sākšu viņu mazgāt.

P pegguss 16.10.2012

Laimīgie! jūs vismaz formu saņēmāt. samaksāju 10.jūlija, solīja formu atvest uz skolu "septembra laikā". Nu jau ir oktobra vidus - firmu sazvanīt nav iespējams, uz e-pastiem nereaģē, bet skolā skolotājas bērnu "terorizē": kāpēc formas nav? Kaut arī tad, kad pieteicamies skolā, skolas forma nebija obligāta.

Minesota 16.10.2012

Pusotrs mēnesis pagājis un sāku ievērot, ka skolas fomas ir sūds. Meitai sarfāns un savēlies kunkuļos.