www.sudzibas.lv SIA VEJMARS par atalgojumu

SIA VEJMARS - par atalgojumu

Labdien!

Vejmārā daļa algas tiek maksāta aploksnē,
ofiāli tiek uzrādītas mazāk nostrādātās stundas nekā ir reāli nostradātas, uzrāda 144h menesī, reāli stradājam vairāk kā 200h
atvaļinajums man tika pieškirts mazāks nekā pienākas, turklāt arī svetdienas tika uzraditas kā atvļinājuma dienas
japilda ir nekorekti daudz pienākumu, esmu patiešām pārslogots, daru vairaku cilvēku darbu
Liek iet uz darbatvaļinājuma laikā
ir bijusi gadijui ka par nokavetam 5min uzrāda ka neesmu bijis darbā pus dienu

C centaurs 30.01.2013

...tad ta jaunumus pateci ha, ha, ha..., tajā firmā darbinieki nekad nav cienīti, tik atsevišķas personas, nu Meža-40, tāds īpašais ir viens, vai ne Arti?????

E eeeeeeeeee 02.10.2013

tā jau nu gan naw, kā komentētājs teica...
mani gan apmierina, bet nu protams, ja cilvēks iet sēdēt, nevis pelnīt naudu, tad jau viņam viss šķitīs grūti :D

M MĒMAIS 29.01.2015

Sveiki, varu pateikt tā par abiem būvmatriālu veikaliem, maksā vēljoprojam aploksnēs, tāpat kā sia'' Amatnieks", jo tas ir viens un tas pats, tik atšķirība ir, ka ir trīs brāļi, kas vadu ģimenes uzņēmumu.
Attieksme pret strādnieku ir zem nulles. Gribēju vairāk pateikt par autoservisu, no vadītāju puses negatīva attieksme, lamājās visu laiku un tik atvelk no algas, par mazakiem pārkāpumiem.

Inženieris 29.01.2015

VDI viņus ne vienu reizi ir sodījusi, bet joprojām nav neko iemācījušies!

Šāda attieksme pret darbiniekiem un nodokļiem tikai Latvijā iespējamā, citur EU viņi sen jau būtu SLĒGTI.

Bet ko var gribēt, ja pie stūres ir Mareks Žizņevskis, Raimonds Žizņevskis un Co