AtrisinātaSIA Varis Nevaris Bet Varis Remonts - Slikts serviss

Vakar, 03/07/2023 biju aizbraucis uz Vara Remontu, man bija saplīsis laptops un viņš neslēdzas iekša un bija ieplīsis ekrāns, teicu lai nomaina ekrānu un salabo datoru jo viņš neslēdzās iekša. Darbinieks Armands man pasaka, ka būs nu jārēķinās līdz 150eiro, es teicu labi. Aizbraucu šodien uz turieni un man pasaka, ka remonts būs 400eiro vai arī paturēs laptopu sev. ( Tas ir labs laptops )
Tagad nesaprotu ko darīt, Slikts serviss un krāpšana tikai tur.

Papildināts taisnibassargs3 08.03.2023

Armands man pirms 10 min pieskira kuponu par 250eiro, viss okei, bet tas kupons ir Humpalas :(

Sūdzība veiksmīgi atrisināta taisnibassargs3 09.03.2023

Laptops tika salabots un nauda tika atdota normāli, paldies visiem!

Jaukais Andris 08.03.2023

armands ir kruts dzeks wdym like pats salabo stulbeni

Jaukais Andris 08.03.2023

eu nesudzies labak nopirksi sev smotkas un bus horoshij servis budjet

T taisnibassargs3 08.03.2023

ja smotkas bus bet es naudu negribu gerbes izteret 250 eiro saproti, man tikai datoru salabot vajadzeja un beidz mulkoties man jau ir sudziba par tevi un gaidu kad tevi nobanos

Jaukais Andris 08.03.2023

tu vispar neko nesaproti no tirgus ekonomikas reali es tevi reportesu

T taisnibassargs3 08.03.2023

aiztaisi muti laci es zinu kur tu dzivo liepaja es tevi atradisu un tevi nonesisu no katiem skameri tu.