www.sudzibas.lv SIA Vanesa Murg gada garumā

SIA Vanesa - Murg gada garumā

Mīļie cilvēki neejiet uz šo firmu pasūtīt vai pirkt mēbeles, ja jums ir dārga sava veselība un nervi! Neiesaistieties nekādos darījumos ar firmas valdes locekli! 2010. Gada aprīlī vanesā pasūtījām mēbeļu komplektu viesistabai, uztaisīja vairāk vai mazāk runātajā termiņā, mēbeles bija saliktas jau uz vietas veikalā, bet iepakotas nebija, izņemot vienu mēbeli, bija daļēji aptinuši ar plēvi. Tad kad mēbeles bija jau mājās, tad parādījās jauki skati. Pirmkārt visas mēbeles bija netīras ar līmi un skaidām, tad savienojuma vietas neprecīzas un ar robiem, bufetes durvis nevērās ciet, plauktiem izrauti robi, atvilktnes šķības un līdz galam ciet neveras, plauktus tiem paredzētajā vietā ielikt nevar, jo neatbilda izmēriem. Un tad sākas pati "jautrākā" daļa, defektu novēršana. Sazvanījām j. Kūkoju izteicām pretenzijas par mēbeļu defektiem un viņi piekrita novērst defektus. Ieradās meistars mēģināja defektus novērst ar kulaka un āmura metodēm. Attiecīgu pēc tam zvanu firmai sacīt ka defekti nav novērsti visi un labotie ir izveidojušies atkal. Tad vajadzēja man dzirdēt ko viņš domā par mums - esot es piekasīga, pati nezinot ko gribot, vis tas radies mūsu transportēšanas laikā, ja kādas pretenzijas lai taisot ekspertīzi. Uztaisīju ekspertīzi, kuras rezultāts sakrita ar manām pretenzijām. Tad kad atkal ieradās meistars un jau cits, jo tie iepriekšēji vairs šai firmā nestrādāja. Atveda citas durvis pavisam savādākas, kuras es neļāvu likt. Tad uz šo pamata viņš paziņoja ka es neļaujot defektus novērst. Aizgāja tik tālu, ka es un viņš ieradāmies uz ptac lai vienotos. Bet arī tur cienījamais vaneses pārstāvis atļāvās izteikt skaļi savu neapmierinātību par visiem, pat ekspertīze viņa skatījumā ir "nulle" un viņi neko nesajēdzot. Tāpēc mīļi cilvēki turaties pa gabalu no sia "vanesa" un tās valdes locekli, tiki nepatikšanas iemantosiet.

I

T Tira-Latvija 22.02.2018

SIA "Patix Mēbeles", SIA Vanesa, SIA "Patix design", SIA "DEEP INSIDE" , SIA "PK 34"
Uzskatīt par nederīgu , atestātu par vispārējo vidējo izglītību

Uzņēmuma darbība pašlaik ir apturēta, jo ir parāds VID. Esiet modri pasūtot mēbeles, bet labāk to nedariet vispār!