www.sudzibas.lv SIA "Unistars" Zvanās uz manu nummuru

SIA "Unistars" - Zvanās uz manu nummuru

Trīs dienas pēc kārtas zvanās nepazīstami numuri, 67791913 67791914 67791915, iegāju www.numuri.lv/ un noskaidroju, ka numuri pieder SIA "Unistars". Nepazīstiem numuriem neatbildu, droši vien vēlās piedāvāt savus pakalpojumus.

Apnikuši zvanīties droši nāksies sazināties ar operātoru, lai nobloķē visus šīm uzņēmumam piederošos numurus. Atraduši bezkauņas, kur reklamēties drīz reklāmas sāks lēkt no publiskās to letes podiem ārā ? !!!

E e 10.05.2011

Noskaidro ko grib Maybe kāds pie viņiem Tavu numuru kļūdaini kā kontakttelefonu atstājis, tāpēc zvana! Bāc! Tiešām ir tik grūti atbildēt! Tizlums!!!

D Daniels 11.05.2011

Man ir jautājums raksta autoram.:

Vai tiešam Jums bija tik gruti atbildēt un noskaidrot, kas viņiem bija vajadzīgs no Jums, vai Jums ir kāda klaustrofobija pret zvaniem no nepazīstamiem numuriem?!

Es uzskatu kad tas butu daudz vieglāk, nekā rakstīt par to šeit.

P Psihs 12.05.2011

A kur īsti var noskaidrot numura piederību?Tajā numuri.lv man kaut kā nesanāk...