www.sudzibas.lv SIA "Ūdensputni" Rakāšanās pa somām

SIA "Ūdensputni" - Rakāšanās pa somām

Nesen devāmies izbraukumā. Visu pasākumu organizēja SIA "Ūdensputni". Nav jau tā, ka mūs visus izmeta no autobusa, bet mūsu mantas bija jāatstāj tur, un, pirms izkāpšanas, jāparaksta līgums, kurā nekas nebija minēts, ka kāds vērs vaļā mūsu somas un vēl, nedod Dievs, kaut ko tur meklēs vai ņems ārā! Bet diemžēl gadījās, ka tā arī notika. Somas bija pārmeklētas un apgrieztas otrādi. Daudziem somās bija ēdiens, tas nu arī tā skaisti visam pa virsu. Un ko atņēma? Alkoholiskos dzērienus. Dzērienus par dārgām cenām. Un vai atdeva? Nē. Nebrauciet uz turieni! Tikai sasmērēsiet drēbes un pārsalsiet, neko citu no šāda pasākuma un organizētājiem nevar iegūt...

M

Komentāri (10)

A anonīms 01.11.2011

PILNĪGI PIEKRĪTU!!!

T Točno 01.11.2011

Točno, kaut kas līdzīgs šmonam cietumā.Saimnieki nav bijušie zeki?

V Viktorija 01.11.2011

Pilnīgi piekrītu tam, kas ir rakstīts augšā. Nesen biju un piedalījos tajā visā pasākuma un viss notika tieši ta kā jau rakstīts..Visas mantas pārmeklētas, dažas mantas pat tika saplēstas rakņāšanas laikā. Bet nu neko pierādīt jau nesanāk. Ļoti žēl. Neiesaku tur braukt nevienam.

P piens 01.11.2011

ojā, piekrītu, labāk palieciet mājās

S skolniecite 01.11.2011

nav jau ta ka man nepatika... tikai autobuss baigi smirdeja un slikti man palika... izskatas ka jusu grupai nepaveicas mums tikai viens puisis poda kaku netrapija

A Andrej 07.11.2011

Jā, tā ir problēma..

M Misha 07.11.2011

:-)))))))))))))

C cirvis 07.12.2011

A kas- pieaugušie līdz nebija, lai kadam no tiem putniem pa tauri iedotu?

T the stranger 17.06.2013

Drausmīga attieksme, šogad 2013. gada 15./16. jūnijā ar klasi bijām plānojuši 9.klases izlaiduma otru daļu pavadīt ar 'ūdensputnu' pasākuma organizētājiem, domājām, ka mēs visi atpūtīsimies, samaksājām katrs 18 latus, par ko? par to, ka atbraucot mūs izmet no autobusa un mums jāiet ar kājām līdz atpūšanās vietai darot fiziskas aktivitātes, kas bojā muguru un nav atbilstoši cilvēka veselībai, organizētāji neliekas ne ziņas, ja kāds kaut ko sasit, vai sazin kas vēl notiek. Šajā vietā organizētāji bija izdomājuši tik neoriģinālas 'atrakcijas' ko jebkurš cits cilvēks var darīt kaut vai mājas pagalmā. No 12:00(rītā) līdz 1:00(naktī) brīvais laiks tik pat kā nebija, pēc vieniem sākās brīvais laiks, kur bija solīta mūzika, mēs dabūjām tumbu, kura pēc 20 minūtēm tika ATŅEMTA. Pasākuma organizētāji bija teikuši, ka viņiem ir nepieciešama šī tumba, lai gan viņi vienkārši ielika citā telpā un aizslēdza durvis. Par gulēšanu bija jādomā pašiem, nebija nekā, ne mūzikas, ne gultas. Drausmīgi vienkārši, nesaprotu, par ko maksāt šo summu. Par laimi - somas netika izmeklētas kā bija rakstīts iepriekšējos komentāros, bet tas tika solīts. Peldēties nevarēja. Principā nekas netika atļauts, pat spēlēt volejbolu, jo redziet, ka mūsu 'brīvais laiks' bija beidzies. Ja jūs brīvajā laikā nolamājaties, spēlējot kādu spēli, piemēram, par to pašu voleibolu, tad bija nepieciešams piepumpēties, viņiem nav tiesības to likt darīt, pasākums man ļoti nepatika, par pumpēšanos, es iesaku, lai gan jebkurš var to darīt - nedariet principa pēc - kas viņi tādi ir, ka var pavēlēt? Organizētāji vispār nav laipni, tikai māk gudri dirst (atvainojos) ja kaut kas notika, kas netika pateikts, piemēram, viena meitene ieskrēja tādā vietā, kur iegrima kāja zemē, bija teikts, ka pa turieni visur var staigāt un meklēt nepieciešamās lietas uzdevumam, pēc tam runājot ar viņiem, viņi attaisnojas, ka tas tika teikts, jo grib glābt savu ādu, sliktākais pasākums, kurā esmu bijis.

S saulite673 26.09.2015

Ļoti pārspīlētas sūdzības. Ar klasi tur bijām un visi ir sajūsmā un šogad brauksim atkal. Pirms pasākuma tika minēts ka alkoholiskie dzērieni un apreibinošas vielas tiks konfiscētas bez naudas atgriešanas. Un izvēloties pasākumu kur ir trases pa mežu ir jārēķinās par nelielu pārgājienu un fiziskām aktivitātēm un galvenokārt drēbju sasmērēšanu. Ēdināšana arī ir laba un naktsmītnēm nav pilnīgi nekādas vainas, jo iepriekš tika brīdināts ka jāņem viss nepieciešamais līdzi. Brīvajam laikam tiek atvēlēta visa nakts un ir arī brīžiem mazi pārtraukumi. Par to peldēšanos mums paskaidroja ka dīķis nav drošs, un viņi neiesaka tur peldēties. Nakts trase arī bija ļoti jautra un baisa. Un par to lamāšanos, viņi vienkārši neļauj runāt rupjības viņu teritorijā un nevienam pāris piepumpēšanās reizes nenāks par sliktu. ŪDENSPUTNI RULLĒ!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes