www.sudzibas.lv SIA Tukuma Mēbeles Atalgojums un darba apstākļi

SIA Tukuma Mēbeles - Atalgojums un darba apstākļi

Ja apsverat domu strādāt uz Tukuma mēbelēm kā vienkāršais strādnieks ņemiet vērā sekojošo:1) darba alga jums būs (uz papīra ~ 2,5 eur stundā), bet jūs nekad nezināsiet patiesu algas apmēru līdz galam, to uzzināsiet tikai tad, kad ieraudzīsiet algas lapiņu. virsstundas tiks ieskaitītas kā "papilddarbi" un "prēmijas",2) kad sāksies strādāt, ieteiktu nekad nepalikt strādāt ilgāk par norunāto darba laiku, jo par tām 2 līdz 4 stundām jums nesamaksās vai nesamaksās kā par virsstundām, bet gan kā "papilddarbiem", t.i., samaksas apmērs būs atkarīgs no priekšnieku labvēlības,3) rēķinieties, ka darbs noris veselībai kaitīgos darba apstākļos (putekļi, līmes, lakas, krāsas) uz kājām, to varēsiet saprast pēc tā, ka jums pašiem pirms darba uzsākšanas būs jāiziet obligātā veselības pārbaude,4) darba grafiks ir dažāds, atkarībā kādā cehā un kādā darbā jūs strādāsiet,5) izaugsmes iespējas līdzinās nullei, aizmirstiet!

D Damdere 07.01.2015

Pilnīgi piekrītu! Pats iepriekš tur strādāju, attieksme drausmīga, virsstundas, tagad ira veselības problēmas kādas nav bijušas iepriekš . Par darbiniekiem vienalga, ja sākās veselības problēmas, tad tu neesi vajadzīgs, šāda attieksme nav tikai Tukuma mēbelēs bet arī citur . Tikai retais, bez bailēm spēj izteikties vai izrunāties kāda ira patiesība, jo ira bailes ka zaudēs darbu. Beidzat taču baidīties ziņojiet attiecīgajām iestādēm par veselības apdraudējumu darba vietā, vēlāk nāksies ļoti nožēlot.