www.sudzibas.lv SIA "TRANS" Dziivoklu iire

SIA "TRANS" - Dziivoklu iire

Ar darugu ilgi un izmisiigi mekleejam dziivokli, gaidam mazuli, taapeec steidziigi mekleejam lielaaku dziives vietu, bet a zinaams tas ir loti gruuti atrast, visur kur zvani caur firmu...taa nu mees nodomaajaam, pameeginaasim, gan jau paveiksies, speeka arii vairs jau nav mekleeshanaa...atradaam vienu jauku dziivokli un loti aizdomiigi leetu, nu labi uzzvaniijaam, tur meitene lauziitaa latvieshu valodaa visu paskaidro, ka dziivoklis ir briivs, bet ar viniem jaasleedz liigums uz 2 meeneshi, jaaiemaksaa 40, -ls un vini mums iedos taa saimnieka nummuru...nu ko taa arii izdariijaam, protams uz to nummuru man neviens neatbildeeja visas dienas garumaa un kad es zvaniiju vinai atpakal jau arii vairs neceela klausuli.Tas saucamais ofiss atrodas Krisjana barona 13/15 un ieejot izskataas loti jau aizdomiigi, tuksh, vien vieniigas dazas krievu aviizeles plauktaa...vai tad taadam jaaizskataas ofisam..taa kaa cilveeki neuzkerieties uz tiem...ja naudas nav zeel, labaak iedot tos 40, -ls bezpajumtniekiem uz ielas...

D

V Vita 18.06.2008

Pilnīgi peikrītu, ka SIA "M TRANS" nevar ticēt. Viņi ir izstrādājuši shēmu, kā apmānīt savus klientus, jo pēc līguma slēgšanas (Ls 35) tiek iedoti telefona numuri, kuri ir atslēgti vai atbild cilvēks, kurš visu laiku saka, lai pazvana vēlāk un tad atkla neceļ klausuli, tad atkal atbild un pasaka, lai pazvana vēl vēlāk un beigās vispār pazūd. Visticamāk, ka tas ir kāds firmai labi zināms cilvēks, kas palīdz piepelnīties.
Neuzķerieties uz šiem neliešiem!!!

D Dagmāra 25.07.2008

Vēl ir drausmīga starpnieku firma uz Avotu ielas - meļi.
Un vipār tās firmas ir līdz kaklam...
Bet diemžēl savādāk nav iespējams atrast...

S sil_ 07.10.2008

Var atrast - savs sludinājums par to, ka meklē dzīvokli, jāieliek 5min. avīzē, kas ir bezmaksas un to izlasa tie, kam nav datora. Ar piebildi - "starpnieki lai netraucē".

A Alex 07.10.2008

a pasi, ko, nevarat atrast dzivokli, ka japarmaksaa starpniekiem?tagad pilnas avizes, tik izvelies.

P pepe 10.11.2008

ari es uzkeros uz so viltus firmu...:(bet ceribas neatmetu jo rakstisu policija iesniegumu par viniem..lai aizklape ciet to kantori, jo daudzi tiks vel maniti un apzagti ja neko nedarisim.

L lasītājs 10.11.2008

Aunagalvas!Ir dzīvoklis-ir nauda.Nav dzīvokļa-nav naudas.Firmai par pakalpojumu jāmaksā pēc, nevis par telefonnummuru izdalīsanu.Līgums jāslēdz ar īpašnieku, nevis firmu.Firma ir starpnieks, viņu pienākums ir par noteikto summu SAMEKLĒT Jums dzīvokli.Ja sākas atrunas, droši pārtrauciet darījumu.

P pepe 10.11.2008

bet vini ir viltigi, paprasiju lai savieno ar saimnieku lai varu parunat-ja, piezvanija, parunaju-viss labi, dzivokli paradis, lai parzvana velak..u.t.t. lieki teikt ka vairs necela un pec tam izsledza..protams stulbi ta uzkerties un vainigi jau pasi esam par naivumu un uzticesanos.bet tagad jau principa pec taisisu viniem nepatiksanas.lai ta butu policija vai VID.ja vajadzes, kads "nejausi "var logus izdauzit ari..

B beibe 10.11.2008

Sadi kantori ir juridisk i loti labi nostradajushi sheemu, ka principaa vinjiem pieshuut neko nevar :) Jo ligums tiek, piemeram, slegts uz 2 menesiem, un ja pa to laiku " neatrod " dzivokli, tad viss, pec siem 2 menesiem starp jums nav nekadu saistiibu un kantorim nekaa prieksh jums nav jaameklee. Taadeel jau arii neviens neatbild un velk garuma, lai paiet shis liiguma laiks. Un ja rodas jautajums-kadel dzivoklis netika atrasts?? Atbilde- nav bijushi pieemeeroti vai arii jau iziireeti tie, kas patika. Easy :))) elementaaraakaa naudas pelniishana :)