SIA "TIRGONIS", veikals MĀJA, Liepājā

Nepērciet mēbeles provinces veikalā Liepājā, veikalā "Māja"... gultas, pilnīgi brāķi... ar naglām pašiem jāpiesit sāni, un gultas izmērs gavgalī 1,60 bet kājgalī 1,52.. Pilnīgs sviests... Pilnīgi idioti..Pāredevējs onka gados ar ūsām arī, čakarēja mēnesi, solīja uz to dienu, tad to dienu.... Pilnīgi nekompetents...Netērējiet naudu un laiku!!!

B

E Es 30.12.2006

Kas tu Losis vai kā 1. Veikals māja netaisa nekādus tādus sūdus 2. Tādas lietas veikalā māja nevar iegādāties.3. Vajag skatīties ko pērci ja jau tik liela atšķirība no galvgala un kājgala tad jau tas ir jāredz .. tātad šis te ir blefs ... :DVienmēr esmu tur pircis un vienmēr vis ir kārtībā. Takā šis ir nepaties :D

O Oskars 08.01.2008

Šis ir viens no labākajiem mēbeļu veikaliem Latvijā! Nevajag muļķības rakstīt.

J JevgenijsVasiļišins 30.11.2008

Bet man patīk ka tajā veikalā ja kaukas neder vai ir iedots nepareizi var atgriezt naudu vai samainīt preci...
un ir tikai viens maziņš BET . tev ir iesniegumā jāpārraksta vis čeks un ja tu esi pircis kādas 45 vienības jo laikam vairak viniem uz viena čeka nevar uzdrukāt un to visu jāsaraksta uz tam iesnieguma lapām nu sanāk ātrāk nopirkt jaunu vai atmest ar roku (nu ja prece nav baigi dārga)
risinājums arī ir... pirkt katru preci uz sava čeka ;) tieši tāes nākamo reizi darīju visas skrūvītes un katru lietiņu uz atsevišķa čekiņa lūdzu ! Nu mazums kāda mantiņa nebūs riktīga vai bojāta.
Nu cienījamie pircēji uzziniet vairāk par savām patērētāju tiesībām un izmantojiet tās ! tad arī veikali mazāk čakarēs ar savām viltībām un izmantos likuma nepilnības.

J Jolanta:* 16.02.2009

Nopietni.. tas jau tā.. mēs ar meitenēm prasam palīdzību, bet šī te kasiere vai kas tur tāda wnk paņēma un atšuva.. vot jocīgā.. mēs tā meklējām...