SIA Tehnoloģiju sistēmas - Nekompetence

Pats sliktākais interneta veikals, kāds redzēts ĻOTI ilgā laika posmā ja ne vispār. Tā kā tirgo 100...0000 preces, kārtīgi nepārzin nevienu no tām. Nodarbojas itkā arī ar signalizāciju uzstādīšanu, bet uzstādīt kvalitatīvi nemāk. Uzstādītājs ir viens tāds viktors, kurš pat skaidrā esot izkatās kā kko salietojies, vairāk runā nekā dara. Veikala filozifija laikam ir tikai - kā tik kādu apšmaukt un izsūkt pēc iespējas vairāk naudu.
Nevienam neiesaku iepirkties www.tehsis.lv - pilnīgs sviests

V v3 13.08.2009

Reāli viens cilvēks nevar tirgot no skrūvītes līdz mājas lapām. Neesmu vēl bijis viņu veikalā. Web lapa itkā ok, tikai laikam tās vadīšanas spējas ir tādas kā ir. Spriežot pēc tēmas izsktās ka strādā tikai uz jauniem klientiem, jo vecie vienkārši nožēlo ka gājuši uz tieši pie SIA Tehnoloģiju Sistēmas. Itkā palasot tos pašu liepajniekiem.lv izskatās ka firma tikai spamo savus piedāvājumus un cer iegūt kaut kādu klientu loku.

Kādām vēl ir bijušas sliktas saskarsmes ar šo uzņēmumu?

F fegja 13.08.2009

Pilnīgi piekrītu! Ar esmu dzirdējis "labās" atsauksmes par to utu kantori. Arī par leģendāro Vikrotu jau klīst leģendas :D:D

F fox 24.09.2009

Skaudība ir latviešiem raksturīga. Lai veicas katram uzņēmējam Latvijā, kas vēl ir palikuši! Viņiem "salda" dzīve.