SIA "Techno Ray" - Krāpnieku firma

Firma izveidota, lai izkrāptu no cilvēkiem naudu. Klients samaksā caur interneta banku, un prece netiek piegādāta. Firmas pārstāvji maina kontaktinformāciju, lai nevarētu viņus atrast. Firmā darbojās vismaz divi krievu tautības jaunieši. Ja vēl kāds ir saskāries ar šo krāpšanas gadījumu, lūdzu iesniedziet par to visās iespējamajās iestādēs iesniegumus, jo tas ir jāpārtrauc!

M maris 22.11.2011

ILZE RĪT VISS SĀKAS!!!
HA

L Laine 22.11.2011

Ari es samaksaju par datoru. taccu visu sanemu, ar lielu kavesanos gan protams, bet sanem, u!

L Laura 22.11.2011

Liecies tak tu mierā, par kādiem muļķiem tu mūs turi!

R Rauls 22.11.2011

firma mistiska, noreekinaaties vajag pirms piegaades, cenaas paaraak saldas,
Reekini sagatavoti dibenaa, kontaktinformcija nepieejama. Vis uzskaitiitais likaas paaraak diivains, lai es apmaksaatu piestaaadiito reekinu un nevilcinoties aizrakstiiju attieciigajaam instanceem
kompaanija THR ja kopsh pagaajushaas nedeeljas beigaam tiek paarbaudiita PTAK Daugavpils nodaljaa, par ko sanjeemu oficiaalu veestuli.

Iespeejamie risinaajumi ir dazaadi, ja izraadiisies, ka nav kraapnieki, bet vnk jauni un pastulbi, var arii piedot (protams sanjemot naudu un preci) ja ir kraapnieki, nevajag vazaaties ar tiesaam un papiiriem. Ir cilveeki, kuri par godiigu procentu atguus juusu samaksaato naudu un iemaaciis jaunieshiem godiigu komercpraksi.
vajadzbas gadjum sazinaaties ar mani uz noraadiito e-pastu

P PTAC 23.11.2011

PTAC neko nepalīdzes papīru kantoris...

R Rauls 23.11.2011

PTAC Komercprakses un e-komercijas uzraudzības daļa peec tam nosuutiis kur vajag.

P PTAC 23.11.2011

un kas tālāk? ja čalīšiem naudas nav piem?

R Rauls 23.11.2011

Krimināls un choks
Nauda ir, tikai pašam jābūt uzņēmīgam to dabūt atpakaļ. summas nav tik lielas. Vecāki, dzīvokļi utt.. dziedādami pārdos pēdējo kreklu, lai nenotiek kāds nelaimes gadījums. Ja grib kādu chakarēt, tad jābūt bish gudrākam, bet Preiļi un vēl piedevām nelatvieši...uuu sitos izjas pēc pilnas programmas. Bet nu neskriesim notikumiem pa priekšu.

L Likums 23.11.2011

SIA "Techno Ray" nodarbojas ar krāpniecību, jo 14.11.2011. izsludinātās akcijas iemesls, Preiļos, Rīgas ielā 12a. atvērtais veikals "Techno" vispār neeksistē un minētās adreses tur vispār nav. Rēķinu noformēšana neatbilsts dokumentu izstrādāšanas prasībām. Kontaktinformācija mājas lapā nav pieejama. Visas preces mājas lapā arī jau ir izdzēstas. Sazinoties ar pašiem "darbiniekiem" laiks par preces piegādi tiek novilcināts izdomājot visādas atrunas, kā Krājbanka, pārpratumi un citādi. Puišus būtu laicīgi jāpamāca nodarboties ar pienācīgu un likumīgu komercpraksi, lai šādi gadījumi vairāk neatkārtotos.

I Ilze 23.11.2011

Jūs esat gan gudri? Es Jums jau rakstīju. Pēc likuma jāpaiet 30 dienām. Es jau jautāju vai ir pagājis šis laiks? Cilvēki ir stulbi vai kā? Īsti latvieši, stulba tauta!!! Nevar atbildēt uz jautājumu!

п Петя 23.11.2011

Латыши долбаебы! Я доволин всё доставили еще вчера

M MiMi 24.11.2011

PTAC ir tukš papīru kantoris

A Anta 24.11.2011

:-)))

A Anta 24.11.2011

Hmmmm

L Laura 24.11.2011

Skat, skat, kas ta te atradusies, kontaktu sadaļa, kas vairs neeksistē :D!!!
ui un reku arī mistiskās akcijas! :D :D Dzēs vien ārā savu mājaslapu, ja tev tā mazāk stresa :D !

! Brīdinājums uzmanīties no darījumiem ar Rihardu Borovkovu un Mihailu Brushevicu, un visu, kas saistīts ar "thr" jeb SIA "Techno Ray"!

gadas

un kas tālāk

K''a virzās lieta?

R Rauls 28.11.2011

Vēl piedevām tas "sasha", petja utt. miizalīgais sūdabralis, kas noteikti ir viena persona, iespējams ka kāds no diviem brašuļiem...nu vajag iedot purnā un nofilmēt, lai paliek atmiņā

H Haralds 28.11.2011

Ar purnā došanu tālu netiksi :)