Sia Surikati - Konstantīns Krivoguzovs - Neprofesionalitāte

Vienā no pļavnieku veterinārām klīnikām ieteica šo ārstu kā ortopēdu, griezāmies, jo bija aizdomas, ka sunim ir kaut kas ar ķepu, jo lieca galva uz kreiso pusi un likās, ka priekšējā labā ķepa ir izliekta uz āru, to saskatīja ikviens, kas redzēja suni. Uztaisījām iepriekš rentgenu un parādījām vienam pazīstamam vetārstam, kas atradās citā pilsētā un diemžēl nevarējām pie viņa tikt, bet viņš pateica, ka tas ir izmežģījums, pat neredzot suni.
Kad griezāmies pie Konstantīna, mums līdzi bija arī rentgenattēli. Šis "profesionālais" ārsts nevarēja neko saskatīt ne čamdot un apskatot suni, ne skatoties rentgenu, pateica, ka nekādu izmežģījumu neredz un vispār neko saistītu ar kādu ķepas traumu. Sāka kaut ko runāt par to, ka tas ir no neiroloģijas un var braukt uz Jelgavu un taisīt viņai galvas tomogrāfiju, kas maksā EUR 250. Galu galā paņēma 15 EUR par konsultāciju, neko tā arī īsti neatbildot, pat neiedeva sunim pretsāpju zāles, lai viņai nesāpētu, jo viņa bieži smilkstēja no sāpēm.
Palasot atsauksmes, nākošajā dienā devāmies pie daktera Ainara Kokarēviča, kurš uzreiz paskatoties rentgenu, un apskatot un pataustot suni teica, ka viņai ir daļējs locītavas mežģījums. Iedeva pretsāpju līdzekli, kā arī tabletes locītavām. Visu paskaidroja un izskaidroja, ļoti pozitīvs ārsts, nenožēloju, ka braucu tālu ceļu no mājām, lai tiktu pie viņa.
Pie dr. Konstantīna Krivoguzova nekad vairs nevērsīšos un arī citiem neiesaku, ja ārsts nevar saskatīt izmežģījumu ne rentgenā, ne dzīvā, kas nav kaut kāda sarežģīta un reta trauma, tad nezinu, kā viņš vispār var kaut ko ārstēt.

K