Sia STRIM, Sia Fero, Sia VR Grants - Pornogrāfija pilnīgākā

Vienkārši kaut kas neredzēts un nedzirdēts, jo vadībai ir pilnīgi un galīgi nospļauties par Jums -cilvēki.
Jautājums tev Romuald un tev Vitaut?
Kāda ir jusuprāt jēga no jūsu vadītās firmas, ja tās pastāvēšanas laikā, vienīgais ko jūs esat iemācījušies ražot ir CILVĒKU CIEŠANAS un PARĀDI? Jūs pa šiem gadiem cik cilvēkus esat noveduši līdz depresijai, jo ja nēesat aizdomājušies, tad es varu jums pačukstēt- arī viņiem ir ģimenes, kuras jābaro, bet jābaro par nopelnīto naudu, kuru jūs nekad neizmaksājat laikā vai pat vispār neizmaksājat?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ROMUALDA UN VITAUTA ĢIMENE, JA LASAT ŠO KOMENTĀRU, TAD LŪDZU AIZDOMĀJIETIES- KAD ĒDAT SVIESTMAIZĪTI AR DESU, IZBAUDIET KĀ TAS IR UN TAD PADOMĀJIET CIK BĒRNIŅI MĀJĀS GAIDA, KAD VIŅU TĒVI PĀRNESĪS KAUT VAI PAŠU LĒTĀKO MAIZĪTI UN LĒTĀKOS CĪSIŅUS , LAI PAĒSTU!
Darba meklētāji- zinu, ka ir grūti atrast labu darbu, taču aiztaupiet sev ciešanas, kuras es vēroju vairākus gadus, sakostiem zobiem, jo nebija kur iet. Nemāniet sevi un nesāpiniet sevi, ejot uz Sia STRIM strādāt,jo Jūs būsiet iztērējuši savu dārgo laiku un nervus, gala rezultātā iegūstot apšaubāmu attieksmi, būsiet gatavi samaksāt kaut vai tikai par to, lai nekad vairs dzīvē neredzētu ne Romualdu Zelču, ne Vitautu Keišu, ne viņu radītās firmas Sia Strim, Fero, VR Grants. Cerībā, ka taisnā ceļā uz Sia Strim jau ir devies maksātnespējas administrators vai tiesu izpildītājs, novēlu Jums paļauties uz savu veselo saprātu un turēties pa gabalu no šīs firmas.

J

A Alojas novads 08.04.2016

100% tasinība. Nekad mūžā ar šiem diviem neielaisties nekādās darīšanās!!! Aptaisīs kā mazos.