www.sudzibas.lv Sia STOLS I Agris LukjanoviČs

Sia STOLS I - Agris LukjanoviČs

Šis attēlā redzamais cilvēks,vārdā Agris LukjanoviČs,ir daudziem zināms krāpnieks un melis.
Viņa darbības lauciņi ir auto apkope un remonts,rezerves daļu tirdzniecība,lietotu auto un metāllūžņu uzpirkšana u.c..
Arī es uzķēros uz viņa saldajiem solījumiem un joprojām neesmu saņēmusi savu nopelnīto algu par laiku,ko pie viņa nostrādāju.Agris sola labu algu,apmaksāt visus degvielas un telefona rēķinus..sola,sola,sola,sola....pats nenormāli tic saviem solījumiem,bet realitātē nedara pilnīgi neko,lai pildītu doto vārdu.....Kad cilvēks kļūst kaitinošs ar saviem lūgumiem samaksāt viņam nopelnīto naudu,tad,vienkārši,Agris LukjanoviČs vairs neatbild uz telefona zvaniem...
Neesmu vienīgā viņa piekrāptā darbiniece,tāpēc gribēju pabrīdināt,lai nekādā gadījumā neiesaistaties pilnīgi nekādos darījumos ar šo meli un neticiet viņa kvēlajiem solījumiem!Starp citu,viņš ir arī liels iedzērājs un tas arī nerunā viņam par labu...Ieskatieties vērīgi šajā melīgajā cilvēkā,kuram ir nospļauties,kā jūtas apkrāptie un atceraties šo viltīgo seju,lai neiekristu tāpat kā es un vēl daudzi citi,kas ar viņu stājušies jebkādos darījumos!

V

T Tony 28.01.2012

uzrakstiet ta kretina telefona numuru, lai visi zin ieprieks jau.

V vete 28.01.2012

Viņa Tel.nr.ir 26717469