www.sudzibas.lv SIA STOK Nekvalitatīvs velosipēds

SIA STOK - Nekvalitatīvs velosipēds

Iagādājos velosipēdu, ka pirmā mēneša laikā sāka burtiski izjukt pa daļām. Pārdevējs kategoriski noliedza preces neatbilstību oficiālās atbildes, bet mutiski apstiprināja, ka velosipēds ražots ķīnā un ir pilnīgs brāķis kā arī izteica nožēlu, ka izsniedza čeku par viņu un labāk to nebūtu darījis. Tagad uzsākās ilgais ceļš caur PTAC, lai atgūtu samaksāto naudu.

D

Sardele 18.07.2012

Varbūt ir dzirdēts teiciens: skopais maksā divreiz?
Iesaku nepažēlot naudu un pirkt vello 350-400+ LVL robežās.
Kā arī rekomendēju kā minimums reizi mēnesī tīrīt un eļļot ķēdi, zobratus, reizi sezonā veikt pilnu apkopi un galva nesāpēs, ka kaut kas plīst vai jūk pa daļām.

Re kur kaut vai šādu: http://www.fans.lv/katalogs/visas-preces-C18/velosipedi-C78/kalnu-mtb-velosipedi-C107/cube-aim-disc-2012-P2170.html?filter[73]=151&filter[258]=0

D daicisk 18.07.2012

Nu var jau būt, ka taisnība vien ir. Bet tomēr, ja pārdod, pārliecinies vai nepārdod galīgu brāķi. Vai tad, ja zini, ka juks ārā tirgo pa 50Ls un neviens pakaļ nedziedās. Man arī 100ls no gaisa nekrīt un velesipēdu bpirku, lai tas riporu uz priekšu, nevis lai lielāko ties stāvētu darbnīvā.

Ausainītis 18.07.2012

Nav ko visādus mēslus pirkt! Manam Minskā ražotajam vellapēdam ir vismaz 40 gadu, un kalpo vēl arvien, nobraucot pa 20 km dienā.

D daicisk 18.07.2012

To jau pirms pirkšanas zināt nevar, ka mēsls!

Ausainītis 18.07.2012

Vajadzēja pakonsultēties ar brālīgo velosipēdistu saimi!