SIA Stenders - krāpšana

Labdien!
Veelos visus briidinaat, nekaadaa gadijumaa neiet straadaat par paardeveeju uzneemumaa SIA STENDERS !
Pimkaaart, jums neizmaksaas algu laiciigi.
Otrkaart, izkalpinaas mainjaas pa 14 vai 15 stundaam. Darbs protams, visu dienu uz kaajam, neatljaus pat aiziet pusdienas paartraukumaa paest, kaut gan tas pienaakas pec darba liiguma.
Treskaart, dienas beigaas nolamaas, ka esi par maz izdariijis, jo nav jau tikai jaapkalpo pirceeji, bet jaasver un jaafasee prece un jaasainjo simtiem daavanu kastes.
Ceturtkaart , iedos vel papildus darbu uz maajaam, bus jaasien simtiem un tuukstoshiem lentiites pie produktu aprakstiem. Par sho maajas darbu protams, ari neviens papildus nemaksaas.
Piektkaart, aarpus darba laika buus jaamazgaa un jaatiira vaikals un noliktava. Ja nebus vadibai labs garastaavoklis, tad liks jums vairaakas reizes veikalu paarmazgaat.
Un sestkaart, veikala vadiiba liks jums aarpraatiigi lepoties un but sajuusmaa par iespeeju vergot shajaa uzneemumaa, jo tas pie vinjiem tiek uzskatiits par milziigu pagodinaajumu, ja nabaga latvietis tiek lidz peedeejam izkalpinaats,bet alga taa ari netiek samaksaata!

K

J juriste 22.11.2018

Kristīne O. Izlasiet, varbūt palīdzēs.