G gitac 21.09.2012

Es arī interesējos par šo firmu. Vai Jums izdevās ko noskaidrot?

F Fakts0808 20.10.2012

Sveiki.Par so agenturu var teikt daudz ko, Man paveicas, jo atbraucu augusta, bet puisi kas atbrauca septembra beigas gan nav diezko iepriecinati.Jasaka.ta ka piekasa vinus nepajokam.Brauca stradat uz kartupelu novaksanu ka traktoristi, Agentura pateica ka neko nevajag, bet atbraucot seit nolika fakta prieksa vai nu irejat masinu vai darba nebus.masinas ire 200 paundi plus benzins plus 60 paundi nedela dzivosana un essana.stundas reti kuram vairak par 40 sanak.nu tad parekinat pasi 40 reiz 7 kopa 300 paundi nesanak.Secinajumus izdariet pasi.Bez valodas zinasanam loti gruti.

J jancukx 23.10.2012

staff latvia, vairs neeksiste, jo pec lursoft datiem, un zvanot uz numuru vini paskaidroja ka kads vinu varda izmantoja licenzi tapec vini nodeva nva, tapec staff latvia kas latvija strada, strada bez licenzes un nez kada varda, esat uzmanigi ar so firmu..