SIA "Stabila drošība", "Alvo1" - Alga, nekorekta uzvedība

Labdien, grību pievērst jūsu uzmanību šādai situācijaj.
Es strādāju SIA "Stabila drošība" kura veic apsardzes pakalpojumus priekš SIA "Alvo1". Strādāju firmā SIA "Stabila drošība" no 21.06.2011 līdz 11.11.2011, veicu darbu godprātīģi, un bez rupjiem pārkāpumiem. Aizejot no firmas vēlējos saņemt savu atalgojumu par sniegtajiem pakalpojumiem, bet uzziņāju ka saņešu tikai pusi no savas algas, uz savu jautājumu: -"Kāpēc tikai puse no algas?" - man pateica, :"Neesi nopelnijis tik daudz" un rupji izmeta no kabineta, pielietojot spēku, un piebilstot ka algu saņiemšu pa pastu norādot ka vairāk kā pusi nesaņiemšu. Vēlos konstatēt ka SIA "Stabila drošība" kurā esmu strādājis ka apsardzes kontroļieris, veicot asardzes darbu tadās vietās kā"DITTON pivadķežu rūpnīcā, tirzniecības centrs "Ditton nams" kā arī esmu apsārgajis veikalu tīklu "Vesko" bez sekojošiem dokumentiem. Vēlos piebils ka vairākums no darbiņiekiem strādā bez apsarga sertifikāta un bez darba līguma. Visi darbinieķi kuri reģistrēti SIA "Stabila drošiba" un SIA "Sargs seviss" veic savus apsarga pienākumus no SIA "Alvo1" vārda, kā arī valkā "ALVO" formu.
Es vēlētos ar "Beztabu" palīdzību ievest skaidrību, ka arī ar to novērst identiskus gadijums nākotnē! Vēlos palikt anonīms, ta kā dzīvoju ar šiem pārdarītājiem vienā pilsētā. Paldies par sapratni. Ar cieņu S.B