www.sudzibas.lv SIA Sprints Gadu strādā un algu nav redzējis,

SIA Sprints - Gadu strādā un algu nav redzējis,

Neejiet strādāt uz šo firmu. Mans vīrs tur jau gadu strādā un algu nav redzējis, tikai tukši solījumi. Atmet pa 50-200 Ls mēnesī un tas ir viss. Uz jautājumiem par algu, priekšnieks vārdā Edgars atbild ka nezin kad būs alga, jo viņam jāmaksā esot līzingi un vē nez kas un naudas neesot. Firma nodarbojas ar kravas pārvadājumiem pa Eiropu.

E

R Raivo 06.03.2009

Esmu straadaajis kravu parvadajumu firmaa, ko varu pateikt ar naudaam muuziigaas probleemas, muuziigie stresi, biistams darbs un pis veseliibu.

ī īpašniece 06.03.2009

STŪLBA DĀMA BŪTU PRIECĀJUSIES KA KAUT KĀDS DARBS, UN KAUT CIK NAUDA.

R rojs 08.03.2009

gadu strādā bez algas... kaut ka dīvaini...

I Inguna 28.06.2009

Tāda politika ir ne tikai Sprintā. Un tās atrunas par līzingien utml.arī ir dzirdētas. Nav viegli smagi strādāt un pēc tam vēl cīnīties (visbiežāk-bez panākumiem) par sava nopelnītā saņemšanu. Jā, šefiem naudas algu izmaksām nav, bet pašu ērtajai dzīvei un atpūtai ārzemēs, pietiek, un motivācija arī super:-"..mēs taču esam to pelnījuši..". Un ko palnījuši viņu darbinieki?!?!
DITAS KOMENTĀRS IR GALĪGI GARĀM-nezin vai viņa pati gribētu strādāt par velti un ļaut šefiem par viņu ņirgāties (jo tāda attieksme pret darbiniekiem ir klaja ņirgāšanās)

A A 05.07.2009

Tiešām Dīvaina Sūdzība! gadu strādā un ir apmierināts! Padomājiet vēl pirms Krīzes sācis strādāt!

Mamma 05.07.2009

Tagad ari par tadu darbu japriecajas.

A albis 05.07.2009

pa brīvu strādāt grib ikviens, šais mūsu krīzes apstākļos, tad ļausim viņiem darīt to, kā darīts tastiek "Kumadā''.(SIA "'KUMADA'')