www.sudzibas.lv SIA "SPM GRUPA" Darba devēja-" attieksme"

SIA "SPM GRUPA" - Darba devēja-" attieksme"

Autovadītāj! Kurš vēlas savā atalgojumā saņemt niecīgus grašus , laiks pieteikties sia SPM Grupa par kārtējo šoferīti tālbraucēju! Situācija ļoti vienkārša un stipri līdzīga ar citām negodīgām firmām, kas uz šoferīšu rēķina zeļ un plaukst! Uzsākot pirmās dienas jums solīs zelta kalnus ,stāstīs cik ir labas un laicīgi ieskaitītas kontā algas.Teiks par atvaļinājumiem un to izmaksām-neticiet tām -kā mēs vairāki šis nu jau bijušās firmas darbinieki. Braucot reisā piem.: spānija - sola izmaksāt algu 3 dienu laikā pēc atskaites nodošanas kas protams nenotiek . Boss var izmaksāt 3 vai 1/2 daļu pēc nedēļas vai divām kā viņam labpatiksies , zvanīt un lūgties nav jēgas, jo kad ir jāmaksā -uz telefona zvaniem loģiski neviens neatbildēs.Reāli naudu saņemt ja jābrauc kārtējā reisā un arī tad nav garantijas ,ka tiks izmaksāta visa!Tā lūk boss piesien tevi kā sunīti pie ķēdes un nelaiž vaļā.Viens reiss skaitās piem.:Spānija-somija-latvija,ko var veikt 16dienās. Jūs varat iestrēgt uz 22 un vairāk dienām,tas ir ļoti vienkārši ,jo boss gaida kad būs izdevīgāks frakts.Nu jā viņam labi ,bet mums,kur alga tiek rēķināta no km!Un vēl- kad uzrakstīsiet atlūgumu vai mutiskī ziņosiet ,ka nestrādāsiet šajā firmā jūs protams riskējat zaudēt visus neizmaksātos naudas līdzekļus nerunājot jau par tādu kā atvaļinājuma kompensāciju vai minemālo algu.Kolēģi lai jums veicas! Brīdiniet citus par neliešiem kas izmanto tikai sev par labu- mūsu DARBASPĒKU.

P

M MF2 06.08.2014

Šīs ir pilnīgas muļķības, es šajā uzņēmumā strādāju jau 1 gadu un nekad nav bijušas aizķēršanās ar algas izmaksu, ja arī boss nevarēja laicīgi izmaksāt, tad par to brīdina iepriekš un līdz nakoša reisa sākumam viss ir samaksāts. Man kauns par šadiem kolēģiem, kas šadi var rakstīt. Boss mums ir stingrs un prasīgs, loti pievērš uzmanību auto un par bojājumiem auto gan dabujam trūkties un pašiem viss ir jānovērš es domāju, ka tas ir godīgi un kartībai ir jābūt.