www.sudzibas.lv SIA SPA iespējams bordelis

SIA SPA - iespējams bordelis

darba meklētājas, 100% neesmu pārliecināta, bet vēlos pievērst Jūsu uzmanību šim salonam. Ik pa brīdim mājaslapā ss.lv uzrodas sludinājums, ka šis salons meklē administratoru. sludinājumā nav norādīts nedz darba laiks, nedz precīza adrese, taču ierodoties uz pārrunam, jau var saprast, ka salons nenodarbojas ar standartīgu skaistumkopšanu. durvis ir slēdzamas ar atslēgu un Šim administratoram darba pienākumos ietilpst klientu pārbaudīšana pēc saraksta, pārliecināšanas par personības atbilstību un tikai tad durvju atslēgšana ( ar atslēgu nevis domofona pogu) īpašniece apgalvo, ka salons nodarbojas ar dažāda veida masāžām, tacu aizdomas rada tas, ka salons strādā 24h diennaktī. sīkāka informācija internetā nav atrodama, nedz par salona darbības nozari, nedz par cilvēku atsauksmēm vai sūdzībām, mājas lapas šim uzņēmumam arī nav, tikai uzņēmuma numurs valsts reģistrā (tadēļ rodas iespaid, ka šis salons nevēlas sev īpaši piesaistīt uzmanību) šī uzņēmuma vizītkartes arī ir ar nelielu erotikas pieskaņu un tikai norāditu telefona numuru.
katrā ziņa ja arī jums šajā uzņēmumā tiek piedāvāta tikai administratora vieta, tomēr iesaku nedaudz apdomāt izveli, ka tik nesanāk iepīties nelegālos procesos.