SIA 'SPA AUTO" - KRĀPNIECĪBA

Firma krāpjas ar algu izmaksu, nemaksā nemaz, nostrādāju 2,5 mēnešus, bet neesmu saņēmis ne santīma. Uzmanieties no šīs firmas, solīs kalnus, noslēgs līgumus, bet saistības nepildīs. Valdes locekle ir Ruslana Sprūde. Automazgātāji- esat uzmanīgi, piekrāps.

K

K Krishinjsh 17.05.2013

Ja tev ir līgums, tad kur problēma? Netrūkst instances kurās tev viņu iesniegt un naudu saņemsi pats tālāk neko nedarot! anv jau viduslaiki vairs...

R Ritz 28.01.2017

Nezinu kā šajā kantorī ir ar algu izmaksu, bet riepas balansēt nemāk vai dara to nekvalitatīvi. Nobalansēju pie viņiem riepas, pēc ~200km auto izmeta kļūdu, ka bojāts ABS devējs. Aizbraucu citā servisā, teica, ka uz viena diska ir jāuzliek vēl ~100 atsvaru (tas ir daudz, bet man vienam diskam ir problēmas). Pēc šādas darbības veikšanas ABS sensora problēma pazuda.
Pie tam čekā PVN iesit 0.00 EUR. Vairāk nebraukšu uz šo servisu.