www.sudzibas.lv Sia "Skai Baltija" Sliktāka darba vieta tikai murgā

Sia "Skai Baltija" - Sliktāka darba vieta tikai murgā

Sveiki! Cienītie darba meklētāji, lai arī cik grūi būtu atrast normālu darbu nekad, dzirdiet, nekad nebāziet galvu taj cilpā!!! Sliktākas darba vietas par SIA "SKAI BALTIJA" SKY KRASTA56 neatradīsiet. Varētu sacensties vienīgi ar maxima vai iki. Bet runa iet konkrēti par Krasta ielas veikalu! Izspiedīs kā citronu, augstprātīga attieksme ikdienā īpaši no Lilitas puses. Visi tur ir "tādas karjeras" uztaisījušī un par tādiem snobiem kļuvuši. Ka ti beigās neapdiršās kā Agita un citi.

L LTT 08.05.2011

Inese Madlane ir vienkārši sterva r lielo S.. Es personīgi viņai purnā iespļautu, tā ir vienīgā vēlme ko viņa var raisī cilvēkos!!!

R R 12.07.2011

Es lasu visu, kas rakstīts par manu veikalu, kurā es strādāju un brīnos kaut kur dzirdēti vārdi šausmīga darba vieta, šausmīgi darba kolēģi...bet cilvēks kas tā runāja aizgāja no šī darba un tik pat ātri atgriezās tai pašā veikalā un tieši tai pašā kolektīvā...nekad nevajaga spļaut akā no kuras nāksies dzert.Jo dzīvē notiek tādas lietas kas pat sapņos nerādās...Jā man arī nav viegli. nācās visādas netaisnības ciest un tt...no manis prasa tūlītēju izpildi un kvalitatīvu, bet man nākas gaidīt...bet paldies visiem par atsaucību līdz Jāņiem visu nokārtoja un nekas ļauns ar mani nenotika .Kad tagad domāju ka varēšu atsperties, paliku bez neviena santīma kabatā, jo kāds nebija savu darbu izdarījis līdz galam...Es nevaru vainot konkrētu cilvēku jo nezinu kurš ir īstais vaininieks pie tā...es savā dzīvē nebiju tā riktīgi (piecstāvīgi)lamājusies, izlamājos...pašai vieglāk palika, bet lietas būtību tas nemaina.Mums stāv raksts pie ziņojuma dēļa, ka zivs sāk pūst no galvas, es tam pilnīgi piekrītu.Sāksim ar pašu valsti, likumiem, kas neļautu apsaimniekotājiem skrūvēt tik aukstas cenas, elektrība un tt...un jebkurā iestādē griežoties, vai tā mana banka, kredīt iestāde, tiesas izpildītāji, un tt...kā viņi prasa no manis, tā es gaidu no viņiem, bet izrādās ka man tikai jāiekļaujas termiņos, bet uz viņiem tas neattiecās, jo esot daudz darba... viņiem visiem ir mašīnas, bet es eju kājām... Šai iestādē strādājošie neviens uz darbu un no darba kājām uz mājām neiet, nostrādājis pilnu dienu.Bet man nākas to darīt jo citas iespējas pašlaik nav. Šinī kritiskajā situācijā es varu spriest kas ir kas...jo kad tev ir nauda un labi dzīves apstākļi, tad tev visi liekas labi, kas tevi personīgi neskar...Pēc sava pārdzīvotā un pieredzētā, varu teikt ka šogad ka man ir tik grūti, man nav jābaidās nākot uz darbu ar tādu domu ka tikšu atlaista no darba, kā tas bija citus gadus... Un velreiz izsaku lielu paldies visiem, saviem darba kolēģiem un direktorei, kas bija tik pretim nākoši, kā arī ofisā strādājošiem, kas man palīdzēja un neatteica un pašam ģenerāldirektoram I.Veldem.Pilnīgi kritiskā situācijā šie civēki kā darba devēji nav vienaldzīgi tā lūk.Viņi, kā arī mēs tai skaitā, esam atkarīgi no likumu nesakārtotības, mēs zaudējam savu īpašumu(dzīvokli) jo nespējam tik augsti uzkrūvētos pakalpojumus atmaksāt, viņi lai izdzīvotu ir jāsamzina darbinieku skaits...un tur tas savstarpējais naids rodas.

) lamājusies izlāmājos pašai vieglāk palika, bet lietas būtību tas nemaina,

B bizdabols 18.10.2014

Es piekrītu pilnīgi visiem komentāriem.Un tas pats arī ir Sky veikalā K.Ulmaņa Gatvē.Tur vecākā kasiere Gita ir pasistā.Bet tas ir laikam tāpēc ka viņai nav vīra un vīrieša.Uz viņu jau paskatoties, tā vien gribas teikt, ka labāk viņai strādāt par cietuma uzraudzi.Arī es tur pastrādāju.Bet dēļ tādas attieksmes es ātri vien aizgāju.Un tā arī pateicu ka Sky nearko neatšķiras no Maksimas un visiem pārējiem veikaliem.Vienīgi ar to ka tur iet cita publika.Un darbinieki tur mainās un mainīsies.Un man liekas tiešām ka ofisā neviens to nezina.