www.sudzibas.lv sia sintija auto auto parkrasosana

sia sintija auto - auto parkrasosana

Nopietni padomājiet pirms dot savu auto šim servisam. Pirmajā brīdī direktors Normunds atstāj ļoti patīkama cilvēka iespaidu, bet tas ir līdz brīdim kamēr nauda ir samaksāta. Un to nu nevajadzētu darīt pirms mašīna nav pārbaudīta gandrīz izjaucot to. Salauztas plastmasas, defekti krāsojumā ir normāla parādība. Kad pats tur devos biju jau dzirdējis, bet īpašnieks tos ticami atspēkoja. Tā arī bija mana kļūda ka tam neticēju, rezultātā dabūju arī savu mašīnu ar salauztām plastmasām un stiprinājumiem. Protams neviens neko vairs negribēja dzirdēt par mainīšanu, jo naudu es jau biju samaksājis.
Iepriekšējie raksti ir atrodami tautas balss arhīvos kur viņi sacakarēja citroen un sāka novērst defektus tikai pēc tam kad jau televīzija atbrauca.
Vēl 2010. gada otrajā pusē bija kādi pieci līdzīgi gadījumi kur arī tika nekvalitatīvi nokrāsots vai citādi sabojāti auto. Daļu defektu piefiksēja laicīgi un viņiem nācās partaisīt, bet daļu izdevās pasūtīt tālāk.
Pašlaik ir zināms ka defekti ir ar gandrīz katru otro mašīnu un lielākā problēma ir tiesi izjaukšanas un salikšana. Vadības blokos bieži parādās kļūdas, kuras pēc tam tiek slēptas no auto īpašniekiem.
Serviss jau izskatās smuki, tipa diezgan jauns utt. bet strādā tur tie paši vecie darbinieki ar direktoru priekšgalā un čakarē visus cik nu vien var.

B

R ratnieks 13.11.2022

Sia Sintija auto
pieņēmējs di**ejs augstākas klases
dir* ka detaļa tiks mainīta, lai nav jāšpaktelē, bet nekas netiek mainīts
stradnieki loxi, nemak krasot, kraso ar notecejusam lakas pilem
pec vinu padarita darba deg air bag, kurs pirms nav dedzis
karoci kartejais kantoris, kur vel pagaidam nav izpists.